Globalna tożsamość cyfrowa osób i obiektów

Opublikowano: 24.04.2022 | Kategorie: Polityka, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1374

Światowa Organizacja Handlu (WTO) i Światowe Forum Ekonomiczne (WEF) opublikowały niedawno raport, który zachęca do korzystania z globalnego programu tożsamości cyfrowej dla osób i przedmiotów.

Raport koncentruje się na globalnym handlu, ale jest pierwszym krokiem w kierunku wprowadzenia globalnego śledzenia obiektów i ludzi przez sztuczną inteligencję. Obie organizacje twierdzą, że handel można usprawnić dzięki ich technologii TradeTech.

Raport pt. „The Promise of TradeTech: Policy Approaches to Harness Trade Digitalization” określa ich kolejny cel: „Cyfryzacja handlu od początku do końca wymaga globalnego podejścia do tożsamości cyfrowych osób fizycznych i prawnych oraz obiektów fizycznych i cyfrowych wysyłających lub odbierających informacje elektroniczne, aby uniknąć tworzenia silosów tożsamości cyfrowej”.

Jedynym powodem dla tego typu śledzenia osób, jakby były przedmiotami, jest kontrola. Najpierw próbowali kontrolować masy pod pretekstem zwalczania pandemii, aby wdrożyć cyfrowe paszporty szczepionkowe, ale teraz potrzebują silniejszego wsparcia. Klaus Schwab planując Wielki Reset zinfiltrował rządy na całym świecie i rzeczywiście – podejmują one decyzje, by zdusić światową gospodarkę i wprowadzić program odbudowy Build Back Better.

Na podstawie: ArmstrongEconomics.com
Źródło: PrisonPlanet.pl

11

TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. pikpok 24.04.2022 14:15

    Mocodawcy K. Schwaba mając do dyspozycji obecną technologie chcą z nas zrobić idealnych niewolników. Mamy być częścią IoT.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.