Globaliści z WEF i WHO zapowiadają nową pandemię

Opublikowano: 26.01.2024 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2785

Podczas Światowego Forum Ekonomicznego w Davos, eksperci zdrowia publicznego dyskutowali o hipotetycznej „chorobie X”, potencjalnym nowym patogenie, który może spowodować kolejną pandemię. Panel poświęcony tym rozważaniom spowodował, że na całym świecie pojawiło się przekonanie, że globaliści przyszykowali nam kolejną pandemię.

Choroba X to termin stworzony przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) w 2018 roku, odnosi się do niezidentyfikowanej choroby, która może stanowić poważne zagrożenie dla ludzkości.

Dyskusja, którą kilka dni temu odbyto na ten temat w Davos, wywołała falę spekulacji i teorii spiskowych w mediach społecznościowych, gdzie niektórzy sugerowali, że światowi liderzy planują kolejną pandemię lub zamierzają ponownie wprowadzić ograniczenia, takie jak obowiązkowe noszenie masek.

WHO podkreśla, że przygotowanie się na Chorobę X ma na celu zmniejszenie zniszczeń, jakie wywołała pandemia COVID-19, oraz zapobieganie przyszłym kryzysom zdrowotnym. Podczas panelu w Davos, eksperci zaznaczali, że przygotowania do potencjalnej pandemii mogą pomóc w zaoszczędzeniu życia i kosztów, jeśli kraje zaczną badania i środki zapobiegawcze, zanim wybuchnie choroba.

W tym celu reklamowany jest Traktat Pandemiczny promowany przez Światową Organizację Zdrowia (WHO), któ®y rzekomo jest przedmiotem intensywnej debaty i analizy. Chociaż teoretycznie ma na celu wspieranie globalnej współpracy i przygotowania na przyszłe pandemie, istnieją obawy dotyczące jego potencjalnych negatywnych skutków.

Traktat ma być prawnie wiążącym porozumieniem, które zobowiązuje kraje do monitorowania zagrożeń pandemicznych i wzmocnienia ich zdolności reagowania. Czyli to WHO, a nie polski rząd, będzie decydować co z nami zrobić i to ogranicza zdolność suwerennego prawa państw do prowadzenia własnej polityki zdrowotnej, od leczenia po obowiązkowe maski i lockdowny​​.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. rici 26.01.2024 16:28

  Przed pandemia hiszpanskiej grypy odpowiednie elyty mowily to samo, i szczepionka byla w kilka miesiecy, ktora spowodowala jeszcze wieksze spustoszenia.
  Z powodu szczepionek na hiszpanska grype zmarlo okolo 50 milionow ludzi.
  Z powodu srovida i szczypawek zmarlo juz okolo 20 milionow.
  No to teraz umrze oklo 5 milionow-

 2. Katarzyna TG 26.01.2024 19:28

  Hiszpanka może jeszcze wrócić – o ile pamiętam jakiś czas temu wyizolowano wirusa z ciał jej ofiar pochowanych na Alasce po czym.. przystąpiono do “badań” nad wirusem w laboratorium.

 3. kufel10 26.01.2024 20:30

  Podobno to będzie sraczka i też będziecie musieli nosić maseczki tylko że z drugiej strony. Kolejny globalny test na inteligencję.

 4. Katarzyna TG 26.01.2024 21:29

  kufel10, kim są “będziecie”?

 5. kufel10 26.01.2024 23:49

  Kaśka – milczący, noszący. Ci którzy najwięcej pohukują i najniżej kitę noszą, od babci wełnianych skarpet nie kupią a z dilda pełne koszyki wywożą. A tyś kto?

 6. Katarzyna TG 27.01.2024 11:04

  kufel10, a ja robię co mogę by takich było jak najmniej.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.