Globaliści rozgrywają scenariusz cyberataków

Opublikowano: 12.10.2022 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1250

Według „ABC News”, powołującej się na wysokiego rangą amerykańskiego urzędnika, w poniedziałek wczesnym rankiem domniemani hakerzy z „Federacji Rosyjskiej” dokonali cyberataków na strony internetowe głównych amerykańskich lotnisk.

Ataki nie zakłóciły działania systemów kontroli ruchu lotniczego, wewnętrznej komunikacji i koordynacji linii lotniczych ani bezpieczeństwa transportu, ale uniemożliwiły dostęp do niektórych stron internetowych lotnisk. Jasnym więc jest to, iż nie był to żaden poważny atak, gdyż przy militarnym cyberataku zaatakowano by systemy podtrzymujące infrastrukturę lotnisk a nie strony www. Miał on jedynie charakter propagandowy.

Dzieje się to w momencie mobilizacji w Rosji trzystu tysięcy żołnierzy i otwarcia szerokiego frontu, który przeniesie działania wojskowe ze wschodnich obrzeży Ukrainy na cały jej obszar. Dzieje się to w momencie, gdy prezydent Ukrainy wzywa do wyprzedzającego bombardowania Rosji bronią jądrową, demencyjny prezydent USA wspomina coś o „apokalipsie”, rząd USA kupuje miliony sztuk leków antyradiacyjnych a amerykańskie miasta emitują szkolenia przeciwatomowe.

Scenariusz cyberataków mających zniszczyć sieci dostaw, i być może sieci energetyczne, był rozgrywany przez World Economic Forum w lipcu 2020 roku przy szumnych zapowiedziach Klausa Schwaba o nadchodzącym „cyberataku gorszym od COVID-19”. W ćwiczeniu brały udział wojskowe departamenty wielu krajów, w tym NATO, duże międzynarodowe banki i firmy technologiczne.

Jak podkreślają raporty InfoWars.com, od kilku lat ataki cybernetyczne na USA mogą być interpretowane jako akty agresji pozwalające rządowi na odpowiedź militarną. Amerykański rząd szuka też obecnie jakichkolwiek wymówek dla tragicznej sytuacji ekonomicznej, wprowadzenia elektronicznej waluty CBDC, oraz preteksty, aby zawiesić lub odsunąć w czasie grudniowe wybory w Stanach Zjednoczonych.

Wygląda na to, że elity obecnie rozgrywają posunięcie polegające na zrzuceniu za wszystko odpowiedzialności na Rosję i rozpoczęciu III wojny światowej.

Wszystko wskazuje na to, że ma zostać zrealizowany kolejny punkt planu ujawnionego w 2012 roku w filmie „Szach-mat dla ludzkości”.

Na podstawie: ABCNews.go.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

7

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.