Ginie siedmiu turystów w tajemniczych okolicznościach na “Buriackiej Przełęczy”

Opublikowano: 15.05.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1089

Historia ta miała miejsce w 1993 roku. Została od razu okrzyknięta jako zdarzenie na “Buriackiej Przełęczy Diatłowa”. Sposób odejście turystów był prawie taki sam jak na Przełęczy Diatłowa? Co przyczyniło się do nienaturalnego zachowania się turystów – wspinaczy? Opowiadania jedynego ocalałego świadka wskazują na ingerencję sił, które spowodowały psychiczne odstępstwa i w rezultacie natężenia zejście. Czy mogły być za to odpowiedzialne infradźwięki, które natura może wytwarzać w określonych wietrznych warunkach?


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.