Gimp Man atakuje!

Opublikowano: 17.07.2019 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 693

Mężczyzna przebrany w charakterystyczny “gimp suit”, czarny gumowy kostium pokrywający całe ciało z wyjątkiem niewielkiego otworu na usta, terroryzował niewielką angielską wioskę położoną w hrabstwie Somerset.

Na łamach serwisu BBC jedna z ofiara “gimp mana” zrelacjonowała, jak wyglądało spotkanie z napastnikiem. Miało one miejsce w Cleverham, niewielkiej wiosce położonej w hrabstwie Somerset. Kobieta, chcąca zachować swoją anonimowość, mówiła, że przebrany w “gimp suit” mężczyzna miał przy niej ciągle “dotykać krocza, chrząkać, ciężko oddychać”.

Przerażona ofiara próbowała cofać się i uciekać, ale napastnik ciągle ją prześladował. Kobieta nie wiedziała co się dzieje, bała się, że w każdej chwili może zostać zaatakowana. „Różne myśli przebiegały przez moją głowę” – mówiła. Spanikowana krzyczała tak długo o pomoc, aż jej prześladować zdecydował się uciec w kierunku głównej ulicy. Choć ofiara tego tyle dziwacznego, co przerażającego ataku, nie została w żadne sposób ranna, mówi, że wydarzenia tamtej nocy “bardzo na nią wpłynęły”. Nie życzy nikomu znalezienia się w takiej sytuacji. Boi się, że coś takiego może się jeszcze powtórzyć…

Jak się okazuje był to odosobniony przypadek. W sumie lokalna policja w sumie otrzymała aż 14 zgłoszeń związanych z działaniami ubranego w gumowy kostium napastnika w Claverham i Yatton. Policja rozpoczęła jego poszukiwania jeszcze w miniony czwartek, reagując na jedno ze zgłoszeń o godzinie 23:30. Przed weekendem nie udało się go ująć, pomimo tego, że podczas akcji zmobilizowano psy tropiące oraz… helikopter.

Dopiero przedwczoraj Avon & Somerset Police w oficjalnym komunikacie przekazała informację, że udało się pojmać sprawcę. Za czarną gumową maską kryła się twarz dwudziestokilkuletniego mężczyzny. W chwili obecnej przebywa on w areszcie i jest przesłuchiwany. Póki co nie wiadomo jakimi motywami kierować się napastnik, ani dlaczego próbował straszyć swoje ofiary, zarówno kobiety, jak i mężczyzn.

Źródło: PolishExpress.co.uk


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.