GIDE – system przewidywania przyszłości

Opublikowano: 25.11.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 453

Dowództwo Północne Stanów Zjednoczonych (USNORTHCOM) niedawno przeprowadziło serię testów znanych jako Global Information Mastery Experiments (GIDE), próbując przewidzieć przyszłe wydarzenia, a tym samym „osiągnąć mistrzostwo informacji” i „wyższość informacji”. Pentagon nie ujawnił żadnych szczegółowych informacji na temat tego, co dokładnie pociąga za sobą GIDE, ale z pewnością wiadomo, że jest to złożony system obliczeniowy oparty o fizykę kwantową i sztuczną inteligencją AI. Szokujące jest to, że system może przewidzieć przyszłość do 8 dni oraz podać dwie możliwości przebiegu określonych i bardziej złożonych wydarzeń. Co wiemy o tym systemie? Zapraszamy do oglądania naszego filmu.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek Zostań pierwszą osobą, która oceni wartość tego wpisu!
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Tallis Keeton 01.12.2021 17:36

    czyżbyśmy się zbliżali do przyszłosci z filmu “raport mniejszości”?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.