„Gestapo”, „naziści”, „komuniści”!

Opublikowano: 05.04.2021 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Wierzenia, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2163

„Gestapo”, „naziści”, „komuniści” – takie słowa usłyszeli pod swoim adresem funkcjonariusze kanadyjskiej policji, którzy wkroczyli w czasie wielkanocnego nabożeństwa do kościoła w Calgary. Słowa te padły z ust pastora polskiego pochodzenia.

Do zdarzenia doszło w kanadyjskim Calgary podczas wielkanocnego nabożeństwa w ewangelickim Street Church. W mieście obowiązują obostrzenia z powodu pandemii koronawirusa i policjanci chcieli sprawdzić, czy w środku świątyni te obostrzenia są przestrzegane.

Pastor Artur Pawłowski, przewodniczący modlitwie wypędził policjantów, polecając ewentualny powrót dopiero ze stosownym nakazem. Film ze zdarzenia trafił do sieci. „Nie chcę słyszeć ani słowa. Wynocha! Wynocha! Wynoście się z tego miejsca i nie wracajcie, póki nie będziecie mieli nakazu” – mówi Pawłowski na nagraniu.

Po chwili sytuacja zaczęła być coraz bardziej nieprzyjemna. „Gestapo”, „naziści”, „wynoście się”, „wynocha”, „nie chcę z wami rozmawiać, nie rozumiecie po angielsku?” – takie słowa padały z ust pastora. – Nie wracajcie tu wy nazistowscy psychopaci, niemożliwi, źli, chorzy ludzie. Zastraszać ludzi w kościele w czasie Paschy! Nie ważcie się tu wracać! – krzyczał.

Policjanci byli wyraźnie zaskoczeni twardą postawą duchownego. Po chwili w milczeniu opuścili teren świątyni.

Portal Polsat News, powołując się na kanadyjskie media pisze, że pastor Artur Pawłowski był wielokrotnie karany za organizowanie protestów bez stosowania się do obowiązujących obostrzeń. Znany jest z rozdawania jałmużny oraz kazań przeciwko prawu szariatu, aborcji, prawom gejów, a ostatnio ograniczeniom COVID-19 – podano.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.