Genetyka to nowa eugenika

Opublikowano: 11.12.2017 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Gospodarka, Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 862

W zeszłym roku byliśmy świadkami szeregu fuzji korporacji wytwarzających GMO. To doprowadziło do alarmującej koncentracji korporacyjnej władzy w rękach ogólnie trzech grup kapitałowych.

Pierwsza z nich to Bayer AG z Niemiec, która dokonała przyjacielskiego przejęcia Monsanto Company. Powodem było to, że Monsanto zaczęto powszechnie identyfikować z całym złem związanym z GMO, co zaciążyło na całym projekcie GMO. W rezultacie wkroczył Bayer, który ma przyjazny wizerunek miłej, nieszkodliwej firmy produkującej aspirynę, podczas gdy w rzeczywistości jest firmą, która wymyśliła w latach 1880. heroinę i dostarczała gaz do pieców w obozie w Oświęcimiu w czasie II wojny światowej. To jeden z najniegodziwszych koncernów działających w agrobiznesie na świecie mający na koncie szereg zbrodni, produkujący także pestycydy, które zabijają kolonie pszczół i niszczą inne rzeczy istotne z punktu widzenia życia i przyrody.

Pozostałe dwie fuzje to przejęcie przez chińskiego państwowego chemicznego giganta ChemChina szwajcarskiego koncernu Syngenta AG wytwarzającego środki chwastobójcze oraz połączenie koncernów Dow Chemical Company i DuPont w zakresie produkcji GMO.

Mamy więc teraz trzy gigantyczne światowe kartele kontrolujące genetycznie modyfikowaną część ludzkiego łańcucha pokarmowego. Do tego rodzaju upraw stosuje się chemikalia, które na mocy umowy muszą być stosowane do ziaren GM produkowanych przez te korporacje. Jeśli kupujesz ziarna soi lub kukurydzy Roundup Ready, musisz używać Roundupu firmy Monsanto (teraz Bayer). To daje więcej władzy korporacjom z branży GMO niż kiedykolwiek wcześniej i jest to niepokojący trend.

Przemysł ten wywiera nacisk na biurokrację w Brukseli. Była swego czasu olbrzymia społeczna kampania przeciwko odnowieniu licencji na glifosat przez Komisję Europejską. Glifosat jest najczęściej używanym środkiem ochrony roślin na świecie i głównym składnikiem Roundupu firmy Monsanto. Pozostałe składniki są tajemnicą handlową Monsanto, ale ich połączenie tworzy jeden z najbardziej zabójczych środków chwastobójczych.

Agencja Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) odpowiedzialna za ocenę genetycznych zagrożeń wydała orzeczenie w ubiegłym roku, że glifosat prawdopodobnie wywołuje raka.

15-letnia licencja na glifosat musiała zostać odnowiona rok temu. Komisja Europejska była przygotowana do odnowienia jej automatycznie na kolejne 15 lat. Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności, odpowiadający rzekomo za zdrowie i bezpieczeństwo europejskich obywateli, wyraził zgodę w oparciu 0 badania niemieckiej agencji do spraw bezpieczeństwa żywności, które były po prostu wzięte w 100 procentach z badań prywatnej korporacji Monsanto! Cały łańcuch powiązań był więc skorumpowany od samego początku i wszystkie informacje były sfabrykowane.

W rzeczywistości testy wykazały, że w drobnych stężeniach, niższych od zalecanych w Europie i USA, glifosat powoduje choroby nerek, wątroby i inne, które są potencjalnie zabójcze.

Obecnie glifosat ujawnia się w badaniach moczu, w miejskiej wodzie pitnej, w ogrodach, w wodzie gruntowej i w wielu innych miejscach, skąd dostaje się na przykład do organizmu kobiet w ciąży.

Komisja Europejska, mimo otrzymania miliona podpisów pod petycją i mimo zaleceń ze strony wiodących naukowców na świecie, aby nie odnawiać licencji, zawarła kompromis pod silnym naciskiem branży GMO i odnowiła ją na 18 miesięcy. Dlaczego odnowiła ją na taki czas? Ponieważ firmy Bayer i Monsanto powiedziały, że za 18 miesięcy zakończy się proces przejmowania Monsanto przez Bayera i że Bayer zastąpi glifosat inną mniej zabójczą toksyną, nie tak znaną, jak glifosat. Kupiły sobie w ten sposób czas. A to tylko jeden z przykładów.

Cały projekt GMO nie ma nic wspólnego ze zdrowiem i bezpieczeństwem. Nie ma nic wspólnego ze zwiększaniem plonów, które to kłamstwo dowiedziono w wielu testach w Ameryce Północnej i w innych miejscach na świecie. Plony u rolników stosujących rośliny GM mogą się lekko zwiększać przez pierwszy rok lub dwa lata, po czym po trzech lub czterech latach maleją. Ale to nie wszystko! Monsanto i inni giganci GMO obiecywali nam, że stosowanie chemikaliów zostanie zmniejszone, ponieważ ich uprawy są w odróżnieniu od chwastów „cudownie” wytrzymałe. W praktyce chwasty stają się odporne i przekształcają się w superchwasty, które rosną na wysokość od pięciu do sześciu stóp (1,5-1,8 m) i wysysają wszystko. To jest katastrofa. W rezultacie rolnicy są zmuszeni wspomagać się dodatkowymi środkami chwastobójczymi w celu zwalczania superchwastów. Ta cała szalona zabawa z genetycznym modyfikowaniem przyrody jest klęską od samego początku.

Prawdziwa agenda stojąca za GMO, którą udokumentowałem w najdrobniejszych szczegółach w mojej książce Seeds of Destruction (Nasiona destrukcji) tkwi w Fundacji Rockefellera. Wywodzi się z ruchu eugenicznego powstałego w latach 1920-1930. Fundacja Rockefellera w latach 1930. aż do wybuchu II wojny światowej finansowała nazistowskie eksperymenty eugeniczne w Instytucie Wilhelma Kaisera w Berlinie i Monachium. Dlaczego to robiła? Ponieważ jej celem jest eliminacja tak zwanych „niepożądanych konsumentów”. To nic innego jak redukcja populacji.

Po wojnie prezes Amerykańskiego Towarzystwa Eugenicznego, dobry przyjaciel Johna D. Rockefellera, powiedział na corocznej konferencji: „Od dzisiaj nową nazwą dla eugeniki jest genetyka”.

Biorąc to pod uwagę, należy stwierdzić, że inżynieria genetyczna, Projekt Ludzkiego Genomu i inne tego typu przedsięwzięcia są naukowymi oszustwami. Rosyjscy naukowcy wykazali, że Projekt Ludzkiego Genomu całkowicie zlekceważył 98 procent naukowo ważnych danych na rzecz 2 procent, przez co cały ten projekt stał się nonsensem i stratą miliardów dolarów.

W rezultacie eugenicy zaczęli zastanawiać się, jak zmniejszyć liczbę ludzi na Ziemi w taki sposób, aby nie był on tak oczywisty, jak masowe sterylizacje, których dopuszczono się w Ameryce Środkowej z udziałem WHO, wykorzystując do tego celu szczepionki przeciwko tężcowi, które powodowały przerwanie ciąży. Kościół Katolicki nabrał podejrzeń, kiedy okazało się, że szczepi się tylko kobiety. Odkrył, że szczepionki powodowały przerwanie ciąży i uniemożliwiały kobietom zajście w nią. To była tajna akcja w ramach redukcji populacji.

To sprawka zachodnich elit, które myślą, że są bogami siedzącymi na tronie i kontrolującymi ludzkość. Sądzę, że są bandą głupców realizujących swój plan genetycznych manipulacji. To wbrew naturze.

Muszę pogratulować Federacji Rosyjskiej, że miała dość odwagi i szacunku dla swojej ludności, zakazując upraw GMO na swoim terytorium. Był to krok naprzód dla dobra ludzkości. Mam nadzieję, że Rosja wykorzysta swoje wpływy, aby przekonać Chiny do zrobienia podobnej rzeczy.

Autorstwo: F. William Engdahl
Tłumaczenie: Nexus
Źródło oryginalne: Katehon.com
Źródło polskie: Wolna-Polska.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. Hassasin 11.12.2017 12:58

  Kiedy to pier…. ? Satanistyczna cywilizacja śmierci, to może jednak reset atomicami ?

 2. Szaman 12.12.2017 11:37

  Hassasin@
  a dlaczego miało by pier… ? zastanawiasz się w ogóle nad tym co mówisz ? jak przyjdzie atomowa apokalipsa to wszyscy ci psychopaci pochowają się po prostu po schronach a wyginą właśnie tacy ludzie jak ty czy ja którzy aktywnie walczą z tymi zwyrolami. Takiego resetu chcesz że banda zwyroli z genami psychopatów wyjdzie po 100 latach ze swoich schronów i zacznie budować na nowo cywilizację śmierci tyle że już bez przeszkód?

  Naprawdę wato sie zastanawiać nad tym co się  pisze czasem ;]

 3. polach 12.12.2017 21:01

  🙂 Zgadzam się z Szamanem, Hassasin.. ochłoń, nie tędy droga do wygnania wroga:)

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.