Genetyczne modyfikowanie ludzi

Opublikowano: 04.12.2023 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 2916

Czy modyfikacja ludzkiego kodu genetycznego jest bezpieczna? Nauka poczyniła tu znaczne postępy, takie jak sekwencjonowanie ludzkiego DNA, a to z kolei umożliwiło leczenie wielu chorób. Jednak wiele osób boi się, że te innowacje mogą wymknąć się spod kontroli.

Źródło: Arte.tv


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. replikant3d 04.12.2023 16:59

    Tyle że ,,ukryli,, fakt o tym że cały kod genetyczny nie jest w stanie pomieścić ,,instrukcji,, budowy całego organizmu ludzkiego. Gdyż ilość informacji potrzebna do tego jest tak gigantyczna że nie ma możliwości zapisania tych danych NIGDZIE. Okazło się że po zsekwencjonowaniu genomu ludzkiego ilość informacji genetycznej wynosiła niecałe 750 MB. Tyle co płyta kompaktowa. Ten ,,przerażający,, fakt ukryto przed opinią publiczną i innymi naukowcami. Genom jest tylko ,,maszyną budowlaną,, dla organizmu. pełna ,,instrukcja,, budowy nowego organizmu jest sukcesywnie ,,przesyłana,, z jakiegoś zewnętrznego źródła, w trakcie budowy nowego organizmu. Ale te fakty zostały ,,pogrzebane,, jak wiele innych by ludzie nie poznali prawdy. Dlatego te ,,rewelacje,, na temat genomu ,które obecnie lansują są niestety zafałszowane.

  2. Katana 05.12.2023 08:43

    Ciekawy komentarz bo dzięki niemu mogłem się ponownie przyjrzeć zagadnieniu…
    Co tu jest takiego “przerażającego” do ukrycia?
    Genom jest jak kalejdoskop. Budowa dość prosta a możliwości obrazów nieskończoność.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.