Generał zapowiedział oficerom wojnę z Chinami w 2025 r.

Opublikowano: 31.01.2023 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3754

W ostatnich latach co najmniej garstka wysokich rangą dowódców wojskowych Stanów Zjednoczonych w jakiś sposób biła na alarm z powodu „nadchodzącej wojny z Chinami”… przy czym ostatnie ostrzeżenie jest najbardziej niezwykłe — wydane w formie notatki sporządzonej przez czynnego czterogwiazdkowego generała i rozesłane wraz z oficjalnym rozkazem.

Ta sprawa jest szczególnie znacząca, biorąc pod uwagę, że podjął on rzadki krok, przekazując notę dowództwu wojskowemu i starszym oficerom, których nadzoruje, co nadaje ostrzeżeniu większą pilność: „Czterogwiazdkowy generał Sił Powietrznych wysłał w piątek do podległych oficerów notatkę, w której przewiduje, że za dwa lata Stany Zjednoczone będą w stanie wojny z Chinami, i mówi im, aby przygotowali się do ćwiczeń, strzelając »nabojem«, »Celując w głowę«”.

W notatce wysłanej w piątek i otrzymanej przez NBC News, gen. Mike Minihan, szef Dowództwa Mobilności Powietrznej, oświadczył: „Mam nadzieję, że się mylę. Przeczucie mówi mi, że w 2025 roku będziemy walczyli”.

Różne raporty mówią, że pod dowództwem gen. Minihana znajduje się około 50 000 żołnierzy i prawie 500 samolotów.

Wiadomość jest szczególnie niepokojąca, biorąc pod uwagę fakt, że poinstruowała podległych mu dowódców, aby „rozważyli swoje sprawy osobiste i czy należy zaplanować wizytę w biurze prawnym ich bazy serwisowej, aby upewnić się, że są prawnie gotowi i przygotowani”. Wyjaśnił, iż widzi, że w tym okresie Pekin chce wystąpić przeciwko wyspie Tajwan i że wywołałoby to szeroką reakcję wojskową USA.

Na koniec ciekawostka potwierdzająca, że do kolejnej wojny może dojść w 2025 roku. Zauważono, że Stany Zjednoczone rozpoczynają je dokładnie według cyklu solarnego, co prezentuje powyższy wykres.

Na podstawie: NBCNews.com, Taskandpurpose.com
Źródło zagraniczne: ZeroHedge.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. JedynaDroga 31.01.2023 17:11

  Chińska inwazja rozpocznie się kiedy państwa NATO oraz szeroko pojęty ” zachód ” zostanie dostatecznie osłabiony ekonomicznie, militarnie, społecznie.

  Ta jedna wojna na którą szykowany jest naród chiński , będzie wojną totalną, przez którą żółta rasa zmiecie z powierzchni globu pozostałe narody.

 2. replikant3d 31.01.2023 18:22

  Nie do końca. Nie zapominaj o tajnych programach wojskowych gdzie upichcili już niesamowite bronie. W ostateczności mogą ich użyć. Do takiej masakry nie dojdzie też z innego powodu. Chiny, podobnie jak reszta państw w tajemnicy budują NWO razem….

 3. JedynaDroga 31.01.2023 19:47

  Też tak myślałem, ale był to element dezinformacji.

  https://youtu.be/CuvUkPgRSNo

  Przekonywanie ludzi żeby zapoznali się z trochę innym punktem widzenia, przez system komentarzy jest bardzo czasochłonne.

  Temat wymaga głębszego przeanalizowania.

  Temat ma dużo wspólnego ze smokami ( konstelacja gwiezdna Draco ) oraz księżycem.

 4. JedynaDroga 31.01.2023 22:08

  Link do postu gdzie można znaleźć informację na temat osadnictwa na ziemiach chińskich, zanim mieszkańcy tych terenów zostali zamordowani

  http://hellenandchaos.blogspot.com/2010/03/ancient-hellenes-knew-well-about.html

 5. kufel10 01.02.2023 01:01

  Dobry towar tutaj macie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.