Gdzie zniknął moduł księżycowy i łazik Apollo 11?

Opublikowano: 22.05.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1166

W Chinach, podczas transmisji na żywo z lądowania na Księżycu kosmicznego modułu Chang’e-6 pan Pei, zastępca głównego projektanta chińskiego statku kosmicznego powiedział: „Niczego nie odnaleziono na Księżycu, co świadczyłoby o lądowaniu Apollo 11”. Po tych słowach ponownie pojawiło się zasadnicze pytanie, czy Stany Zjednoczone kiedykolwiek załogowo lądowały na Księżycu? Wyczyn lądowania Stanów Zjednoczonych na Księżycu wzbudził wiele wątpliwości. Wśród nich słynny amerykański inżynier Ralph powiedział, że „Stany Zjednoczone najprawdopodobniej nie postawiły stopy na Księżycu”. Jak jest naprawdę? Dzisiaj Chiny mówią „sprawdzam”.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. replikant3d 24.05.2024 17:40

    Ufoki rezydujace na księżycu po prostu ,,uprzątnęły,, swój teren i tyle.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.