Gdzie zapadła się Atlandyda?

Opublikowano: 17.11.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1390

Dzisiaj, po wielu badaniach, dużo wskazuje na to, że podziemne miasta tajemniczej Agharty zostały zbudowane przez Atlantydów. Jeszcze w trakcie prowadzenia wojny atomowej Atlantydzi porzucili swoje dawne domy na szczycie czworobocznej świętej góry w centrum Atlantydy , odbyli podniebną podróż przez Tęczowy Most Aurora Borealis, i dotarli przez otwór polarny do nowego domu w Walhalli, złotych pałaców miasta Szambali, stolicy Agharty, Podziemnego Świata. Ci, co chcą znaleźć wejście do Agharty, musza zacząć od Mongolii. Czego się mogą spodziewać wśród ukrytych w górach tuneli?


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.