Gdzie się podziało 169 000 Polaków?

Opublikowano: 04.11.2022 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1406

Podali oficjalne dane, z których wynika, że jest nas coraz mniej. Czy to skutek depopulacyjnej polityki Ministerstwa Zdrowia? Podcast Suwerennego PL.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. rici 04.11.2022 15:41

    Czyli za 3-4 lata w Polsce zostanie oklo 15,5 miliona mieszkancow, nie Polakow tylko mieszkancow bo podejrzewam ze w tym bedzie kilka milionow Ukraincow.
    A 15.5 miliona, poniewaz tyle sie nie zaszczepilo.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.