Gdyby to był syn Donalda Trumpa, media wyłyby non stop

Opublikowano: 21.06.2023 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3228

Niesławny Hunter Biden, syn prezydenta USA Joe Bidena, który w czasie kampanii wyborczej ojca był „bohaterem” doniesień o korupcji związanych z Ukrainą, przyznał się teraz do winy w dwóch sprawach federalnych, które go dotyczą, co prokurator prowadzący sprawę ogłosił we wtorek 20 czerwca.

Biden junior przyznał się do udziału w federalnym oszustwie podatkowym. 53-letni Hunter ma natomiast zawrzeć ugodę z prokuraturą w przypadku drugiego przestępstwa dotyczącego naruszenia przepisów dotyczących broni palnej. Był oskarżony o nabycie broni palnej w 2018 roku, kiedy był uzależniony od narkotyków.

„Prezydent i Pierwsza Dama kochają i wspierają swojego syna, który kontynuuje odbudowę swojego życia. Nie będziemy mieć więcej komentarzy” – zareagował we wtorek Biały Dom.

Były prezydent Donald Trump skomentował to dość ostro. Jego zdaniem nad prezydenckim synem rozciągnięto parasol ochronny i sprawa skończy się na grzywnie. Trump stwierdził, że powiedział, że Hunter Biden dostał tylko „grzywny” i stwierdził, że amerykański system sprawiedliwości jest po prostu „zepsuty”. Nic dziwnego, bo ten sam wymiar sprawiedliwości multiplikuje oskarżenia wobec byłego prezydenta Donalda Trumpa.

Joe Biden wybrnął z problemów z synem, który był alkoholikiem i narkomanem, a dodatkowo był oskarżany o robienie wątpliwych interesów na Ukrainie i w Chinach, podczas gdy jego ojciec był wiceprezydentem USA. Twierdził, że jest „dumny z syna”, który wybrnął z nałogu. Jeszcze w maju mówił – „mój syn nie zrobił nic złego” w wywiadzie dla MSNBC i dodał, że „mu ufa”. Trudno mieć wątpliwości, że federalna prokuratura stosowała tu taryfę ulgową.

Autorstwo: BD
Na podstawie: AFP
Źródło: NCzas.com


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.