Gdyby nie Niemcy, Polacy mieszkaliby w jaskiniach i biegali na golasa

Opublikowano: 03.03.2021 | Kategorie: Gospodarka, Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 3111

W gdańskim sądzie odbyła się kolejna rozprawa w sprawie niemieckiego przedsiębiorcy Hansa G., który jest oskarżony o kierowanie gróźb karalnych wobec polskich pracowników swojej firmy.

Podczas rozprawy sąd odczytał zeznania Natalii Nitek-Płażyńskiej, które złożyła w prokuraturze. Kobieta jest jedną z osób, pod adresem której Niemiec kierował groźby karalne i na bieżąco relacjonuje na Twitterze przebieg procesu. To już druga rozprawa przeciwko Hansowi G. w tym roku, która odbyła się przed Sądem Okręgowym w Gdańsku.

Była menadżerka w firmie, która zarządzał Niemiec, Natalia Nitek-Płażyńska w swoich zeznaniach dokładnie opisywała jakich słów używał Niemiec wobec pracowników i z jaką formą agresji mieli do czynienia. Według niej mężczyzna powtarzał, że jest nazistą i nienawidzi Polaków. Pokrzywdzona mówiła, że Hans G.opowiadał m.in. o czasach germańskich plemion, kiedy to oni byli panami, a Słowianie byli niewolnikami.

Mówił mi, że „z Polakami to jak z psami, trzeba ich sobie wyszkolić”. „Polacy muszą się bać, bo wtedy lepiej pracują”. Dodawał, że „kiedyś było łatwiej, bo można było stać za Polakiem z bronią i jak się nie nadawał” – to wtedy wykonywał ruch ręką udający strzelanie – relacjonowała podczas przesłuchań.

Z ust Niemca miały paść też słowa, że „nienawidzi czarnuchów, ale Polacy są jeszcze gorsi”. Swoje agresywne komentarze miał wygłaszać podczas procesu produkcji, kiedy coś poszło nie tak. Jak zeznała pokrzywdzona, Hans G. podkreślał, że „gdyby nie Niemcy, to Polacy mieszkaliby w jaskiniach i biegaliby na golasa”.

Wizualizacja wyobrażeń biznesmena Hansa G. o życiu Polaków w XXI wieku, gdyby nie było Niemców

O sprawie Hansa G. zrobiło się głośno po tym, jak w 2016 roku na antenie Telewizji Republika, w programie „Otwartym tekstem”, pokazano wykonane przez pracującą u niego Natalię Nitek-Płażyńską nagrania z ukrytej kamery. Na nagraniach słychać, jak Hans G. mówi: „Nienawidzę Polaków, nie to, że ich nie lubię, nienawidzę ich. Oni wszyscy są cwelami i idiotami. Lepiej jest w Afryce. Jesteście gównem”, „Zabiłbym wszystkich Polaków. Nie miałbym z tym problemu”. Niemiec miał także mówić, że jest hitlerowcem i to z winy Polski.

W toku śledztwa wyjaśniono, że do zdarzeń miało dochodzić w latach 2014-2016 w Dębogórzu w województwie pomorskim w firmie, której Hans G. jest współwłaścicielem.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

8 komentarzy

 1. Wolfman 03.03.2021 13:49

  Jeśli to prawda to mld euro kary i do Afryki niech wyjeżdża

 2. koszyk91 03.03.2021 21:08

  taki jest problem, że się wygadał Hans G.
  Sławianie do eksterminacji rękami Hansa na zlecenie starszych i no jak im tam no no no ….

 3. Wolfman 03.03.2021 23:29

  On z pewnością jest germanem. Jaką sobie to jeszcze historię nie przypisze.

 4. robi1906 04.03.2021 14:53

  Skoro się twierdzi że Mieszko stworzył państwo ze strachu przed Niemcami, dodatkowo kopiując niemiecką administrację feudalną i na (dobrowolnym) przyjęciu Ich boga, to jasnym jest, że nasi przodkowie przed rokiem 966 byli jak te gołodupne małpy przy Szwabach odzianych w pancerze.
  Jedno wynika z drugiego,
  podobnie jak (bo w tym kraju wcale nie chodzi o czczenie ofiar żydowskiej eksterminacji) tylko o czczenie bandytów przeklętych i ta błazenada spowoduje to, że za 2 lata Duda będzie odznaczał weteranów z UPA.
  Jedno wynika z drugiego.

 5. armagedon 04.03.2021 19:47

  Wyobraźmy sobie, że ten Hans tak mówi o żydach ?

 6. radical3dom 05.03.2021 09:44

  @robi1906
  A może to dlatego że słowianie brzydzili sie wojną i napaściami żyli z rolnictwa co im wystarczało a niemcy mieli słabe ziemie i musieli ekspandować zabijać kraść i rabować. Dodatkowo to byli sprzymierzeni i wspierani przez rzym i galię(francję) i całą reszte katolickiej hołoty, pamiętaj że podbój lechii trwał o wiele dłużej przed chrztem. Podczas niego straciliśmy tereny wchodzące w granice niemiec(przynajmniej połowa tego kraju był słowiańska). Nasze tereny nie były gęsto zaludnione więc nie było łatwo je utrzymac przed najazdami bandytów. Tak jak teraz mózgi Polaków nie są zbyt gęsto uzwojone aby dojrzeć niewidzialną okupację.

 7. Wolfman 05.03.2021 12:02

  Jacy farmerzy? Rzym by ich złupił i podbił. Musieli być niezłymi rzeźnikami.

 8. robi1906 05.03.2021 14:47

  radical, ja tylko przedstawiłem Ich wersję historii, to Oni nam wydrukowali Długosza, to Oni nam stworzyli szkolnictwo przed 200 laty, to Oni przez Bunscha, Kraszewskiego i innych umacniali tę pokraczną różnicę cywilizacyjną, to Oni wytresowali tę żałosną profesurę która od 200 lat nic innego nie robi jak tylko wzmacnia to wyssane z brudnego palucha bajdurzenie wpierane przez patriotyczny polski kler który dzięki temu urasta na bezmała zbawiciela Polski.

  A jacy byli naprawdę nasi przodkowie?.
  Rzym ich nie podbił, Karol również, i te przereklamowane wikingi też nie najeżdżali,
  mi to wystarczy, by olać szwabskie i kościelne brednie.

  Więc pora uświadomić sobie, że zdradą ich załatwili i mają nas pod butem do tej pory, i dopiero wtedy może się wyzwolimy.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.