Gdy zaszczepiona piękna dziewczyna umiera

Opublikowano: 13.06.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1952

18-letnia Camilla Canepa z Niemiec została 25 maja zaszczepiona przeciwko Covid-19. Po siedmiu dniach choroby młoda kobieta, cierpiąca na liczne zakrzepy w mózgu, zmarła na skutek krwotoku mózgowego po nagłej operacji.

Kiedy umiera młoda osoba, która miała przed sobą całe życie, pełne nadziei i radości, pełne marzeń i oczekiwań, jest to tragedia nie tylko dla osób z jej otoczenia, ale dla całego społeczeństwa. Współczujący ludzie mają łzy w oczach, kiedy widzą zdjęcie młodej kobiety, która, jak wiele innych osób, zaszczepiła się w dobrej wierze. „Nic nie mogło się stać, szczepionki były sprawdzone i bezpieczne. Korzyści byłyby znacznie większe niż szkody. Tylko w rzadkich przypadkach wystąpiłyby poważne skutki uboczne”. Argumenty te są serwowane wszystkim, którzy ślepo ufają temu, co przedstawiają im politycy i sprzedajne media. Niektórzy za swą ufność płacą życiem – to straszna szkoda, której nie da się cofnąć.

Historia cierpienia młodej kobiety z małego miasteczka Sestri Levante jest wstrząsająca. Po zaszczepieniu substancją czynną firmy AstraZeneca w dniu 25 maja, zaczęła cierpieć z powodu kilku objawów, szczególnie nasiliły się bóle głowy. Dodatkowo występowała silna nadwrażliwość na światło. W dniu 3 czerwca udała się na izbę przyjęć szpitala Lavagna w celu przeprowadzenia badań. Wykonano tomografię komputerową, ale nie stwierdzono żadnych nieprawidłowości. Odesłano ją do domu.

Dwa dni później wróciła na izbę przyjęć z poważnymi zaburzeniami ruchowymi. Tym razem zdiagnozowano u niej wylew krwi do mózgu. W naczyniach krwionośnych mózgu utworzyły się liczne zatory (zakrzepy). Przeprowadzono operację w trybie pilnym. Krwawienie, które mogło być spowodowane pęknięciem naczynia, spowodowało wzrost ciśnienia wewnętrznego w czaszce. Lekarze podobno usunęli kilka skrzeplin, ale operacja odbyła się za późno. Młoda kobieta zmarła 9 czerwca w szpitalu.

Przyjaciele i znajomi zaniemówili, rodzina nie może w to uwierzyć. Przygotowywała się do matury i bardzo cieszyła się na „wolne” lato. Również w tym aspekcie istnieje wiele pośrednich nacisków na społeczeństwo. „Zaszczep się, a będziesz wolny!” – ale jakim kosztem? 18-letnia Camilla była bardzo szczęśliwa, że została zaszczepiona. Jeszcze kilka dni temu marzyła o morzu, uniwersytecie i mistrzostwach w siatkówce. Była znakomitą zawodniczką, która która była siłą napędową swojej drużyny. Finał playoff, który miał się odbyć 10 czerwca, został przełożony z powodu żałoby. Niestety, to również nie przywraca Camilli do życia.

Dzieci i młodzież nie są narażone na ryzyko związane z Covid-19! Czy jesteś pewien, że chcesz zaszczepić swoje dzieci? Jeszcze raz dokładnie przemyśl korzyści i ryzyko, ponieważ możliwość śmierci z powodu Covid-19 w wieku od 12 do 18 lat jest bliska zeru. Nie ma na świecie ani jednej statystyki, która mówiłaby inaczej. Poinformuj również wszystkich, którzy rozważają zaszczepienie swoich dzieci. Przed szczepieniem można jeszcze o tym pomyśleć, po nim może być już za późno. Ci, których naprawdę nie da się odwieść od szczepień, powinni przynajmniej mieć oznaczone swoje D-dimery przed i po. Badanie to odbywa się na koszt kasy chorych lub należy za nie zapłacić po 10 euro. Może ona uratować życie, ponieważ pokazuje, czy w organizmie utworzyły się zakrzepy.

Tłumaczenie: Zygmunt Białas
Źródło oryginalne: Report24.news
Źródło polskie: NEon24.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 35, średnia ocena: 4,77 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Murphy
Użytkownik
Murphy

“Korzyści byłyby znacznie większe niż szkody” -> Chyba dla eugeników. :\
“Zaszczep się, a będziesz wolny!” -> Przy wejściu do Auschwitz też był podobny napis.

hashi
Użytkownik

Szkoda dziewczyny. Idiokracja jest tak głęboka, że nawet gdyby było 3 mln trupów z powodu szczepień to i tak powiedzą, że to konieczne i normalne bo bez szczepień byłoby 30 mln trupów.