Gdy rząd „zajmuje się” gospodarką

Opublikowano: 30.11.2022 | Kategorie: Polityka, Publikacje WM, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1010

Polityka gospodarcza rządu Niemiec spełniając oczekiwania Ameryki pod presją „zielonych” przyczynia się do wymykania się niemieckich firm za ocean. Skutki są widoczne przede wszystkim w spadku rentowności produkcji i rosnącym bezrobociu.

26 listopada 2022 r. w Lipsku, niezadowolenie Niemców wyprowadziło ludzi na ulice i pod ambasadę amerykańską. Protestujący domagali się wycofania z Niemiec żołnierzy amerykańskich wraz z zasobami broni nuklearnej. Widoczny na banerach slogan z piosenki „Ami Go Home” klarownie ujmował cel manifestantów. Liczbę uczestników różne źródła określają na od 900 do 1500.

Zadbano o równie liczną kontrmanifestację. Policja zapewniła o gotowości podjęcia wszelkich niezbędnych kroków.

Opracowanie: Jola
Na podstawie: SCMP.com
Źródło: WolneMedia.net

16

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. sga 01.12.2022 06:17

    tytul bardzo nietrafny
    sugeruje ze zawsze konczy sie zle gdy rzad zajmuje sie gospodarka.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.