Gdańsku – OBUDŹ SIĘ!

Opublikowano: 25.02.2019 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Gdańsku – OBUDŹ SIĘ!

Liczba wyświetleń: 1970

Rodzice – to ostatni dzwonek dla Waszych dzieci! Tutaj link do broszury z wytycznymi UE i WHO wydanej przez gdański ratusz i firmowanej postacią Pawła Adamowicza (rzekomo zamordowanego prezydenta miasta).


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

 1. Fenix 25.02.2019 10:35

  Miłość jest naturalna , wszystko co związane z miłością jest naturalne.
  Dobrowolny seks świadomych , jest naturalny . Wykorzystanie seksualne przemocą nieświadomych dzieci, jest niegodne ,naganne , i zakazane ludzi prawem .
  Popieram naukę dzieci przedszkolnych , od miłości do seksualności . To co naturalne ,nie jest grzeszne. Skrytość ,kłamstwo ,zastraszanie, to jest niegodziwe.
  Poznając i kochając siebie, poznaje i kocham innych, to jest naturalne.
  Mówimy zawsze prawdę dzieciom , to dzieci nam zaufaniem odpłacą . Na zadawane pytania przez dzieci , odpowiadają dorośli zgodnie z prawdą.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.