Gazeta wzywa do zabijania przeciwników szczepień

Opublikowano: 19.08.2017 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 338

Wydawcy gazety “Boston Herald” wywołali niedawno spore poruszenie, publikując artykuł o sprzeciwach wobec szczepień, w którym stwierdzono, że uświadamianie ludzi na temat potencjalnych zagrożeń dla zdrowia ze strony szczepionek powinno być karane śmiercią.

Wygląda na to, że w tym chełpiącym się wolnością słowa kraju policja umysłowa działa pełną parą gotowa karcić każdego, kto ośmiela się przeciwstawiać się woli Wielkiej Farmy. Najwyraźniej redaktorzy gazety “Boston Herald” myślą, że Pierwsza Poprawka dotyczy tylko ich i opinii, które uważają za jedyne dopuszczalne.

Według nich szczepionki nie powodują autyzmu, zaś odra może zabić. Rzecz w tym, że to, czy szczepionki powodują lub nie powodują autyzmu, nie została oficjalnie rozstrzygnięta. Poza tym badania pokazują, że zaszczepione dzieci są znacznie bardziej narażone na autyzm i inne zaburzenia rozwojowe. Co się tyczy odry, to w USA w ostatnich latach więcej dzieci zmarło od szczepień niż od tej choroby.

Po drugie, niezależnie od faktycznych intencji wydawców użycie zwrotu „kara przez powieszenie” jasno pokazuje, że ci, którzy nie zamierzają się ugiąć, powinni zostać ukarani. Nawet jeśli nie chcą tak naprawdę wieszać niezależnie myślących osób, to dają jasno do zrozumienia, że ludzie myślący inaczej powinni ponieść karę. Taka postawa przywodzi na myśl Trzecią Rzeszę i oczyszczanie społeczeństwa z ludzi o innych przekonaniach, którzy nie chcą ślepo wierzyć w przekazywaną im przez media „prawdę”.

Nawoływanie do wieszania (lub karania w inny sposób) tych, którzy głoszą wiedzę niezgodną z obowiązującym konsensusem, jest formą terroryzmu, zwłaszcza odkąd szczepionki stały się sprawą polityczną i rządy państw coraz bardziej angażują się w akcje szczepień.

Szczepienia powinno się traktować jak każdy inny rodzaj leczenia, w kwestii którego wybór powinien pozostawać poza jurysdykcją rządu zarówno stanowego, jak i federalnego. Nie bacząc na to, rządy wprowadzają nakaz szczepień, naruszając w ten sposób prawa rodzicielskie i swobodę działań medycznych, zaś media wtórują im podżegając do przemocy wobec „niepokornych”.

To polowanie na czarownice jest dalekie od zakończenia. Zastraszanie ludzi, aby zachowywali się lub myśleli w określony sposób z powodu obawy przed społecznym ostracyzmem bądź innymi konsekwencjami to nic innego jak terroryzm.

Autorstwo: Vicki Batts
Tłumaczenie: Nexus
Na podstawie: BostonHerald.com, NaturalNews.com
Źródło oryginalne: NaturalNews.com
Źródło polskie: Wolna-Polska.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
george
Użytkownik
george

Na korpo powinno się nakładać 90 procentowe podatki i całkowity zakaz lobbowania. I oczywiście powinny być instrumenty uniemożliwiające działania w rajach podatkowych.