Gates i Epstein wymieniali porady ws. małżeństwa Gatesów

Opublikowano: 18.05.2021 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1503

Była osoba mająca dostęp do poufnych informacji Jeffrey’a Epsteina twierdzi, że Bill Gates regularnie odwiedzał osławiony pedofilski dom na Manhattanie, wart 77 milionów dolarów, gdzie Epstein organizował spotkania w stylu „męskiego klubu” dla swoich najbliższych znajomych (co jest udokumentowane przez sieć kamer szpiegowskich w jego domu).

Dla Gatesa „Podróż do Jeffreya była wytchnieniem od jego małżeństwa. To był sposób na ucieczkę od Melindy”, według jednego z dwóch wtajemniczonych, który zgłosił się do „The Daily Beast”, by opowiedzieć co było, jak przypuszczamy, pierwszą zasadą elitarnego pedo klubu.

Według raportu Gates i Epstein wymieniali się radami na temat swoich problemów, podczas gdy Gates „spotykał się ze zmieniającą się obsadą znanych nazwisk i omawiał światowe kwestie pomiędzy rundami żartów i plotek – była to atmosfera „męskiego klubu” która irytowała Melindę”.

Gates wykorzystał spotkania w nowojorskiej kamienicy Epsteina wartej 77 milionów dolarów jako ucieczkę od tego, co jak powiedział Epsteinowi, było „toksycznym” małżeństwem – tematem, który obaj mężczyźni uznali za zabawny, powiedział „The Daily Beast” uczestnik tych spotkań.

“Miliarder spotykał Epsteina dziesiątki razy, począwszy od 2011 r. i kontynuował do 2014 r., głównie w domu finansisty na Manhattanie – jest to znacznie wyższa liczba niż podawano wcześniej. Ich rozmowy miały miejsce wiele lat przed tym zanim Bill i Melinda Gates ogłosili w tym miesiącu, że się rozstają.

Gates z kolei zachęcał Epsteina do rehabilitacji swojego wizerunku w mediach po jego przyznaniu się do winy w 2008 roku za namawianie nieletnich do prostytucji i omówił zaangażowanie Epsteina w Fundację Billa i Melindy Gatesów” – podała gazeta „The Daily Beast”. Według jednego z wtajemniczonych Epstein i Gates „byli bardzo blisko”.

Rzecznik Gatesa (flota prawników) powiedział „The Daily Beast”: „Wasza charakterystyka jego spotkań z Epsteinem i innymi osobami w odniesieniu do filantropii jest nieprawidłowa, dotyczy to także tego, kto w nich uczestniczył”. „Bill nigdy nie otrzymał ani nie zabiegał o jakąkolwiek osobistą poradę od Epsteina – w sprawie małżeństwa czy czegokolwiek innego. Bill nigdy nie narzekał na Melindę lub jego małżeństwo Epsteinowi” – kontynuował rzecznik Gatesa.

[…] W międzyczasie, „The Wall Street Journal” poinformował, że Melinda zaczęła konsultować się z prawnikami rozwodowymi już w październiku 2019 roku – dokładnie w czasie, gdy ujawniono, że Bill i Epstein są kumplami. Co więcej, członkowie zarządu Microsoft chcieli, aby Bill zniknął pod koniec 2019 roku po tym, jak wewnętrzne dochodzenie ujawniło, że Gates miał niewłaściwe stosunki seksualne z kobietą pracującą dla Microsoft.

Źródło oryginalne: ZeroHedge.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Collega 18.05.2021 17:05

    Może stwierdzili, że mając tyle kasy oboje mogą mieć młodszego partnera dlatego wciskają kit o “toksycznym” związku. Czyżby go zaszczepili?! 😸

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.