Fundacja Sorosa finansuje rewolucyjne grupy w USA

Opublikowano: 15.07.2020 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1218

W wywiadzie dla „The New York Timesa” szef fundacji Open Society Patrick Gaspard ogłosił, że organizacja, na czele z miliarderem George’em Sorosem, ma „podwoić” finansowanie „organizacji kierowanych przez czarnych”.

Wywiadowi towarzyszył komunikat prasowy organizacji Open Society, w którym oświadczył, że „największa część tego wsparcia – 150 milionów USD będzie pochodzić z pakietu pięcioletnich dotacji dla organizacji domagających się sprawiedliwości dla czarnoskórych, które pomogły stworzyć i utrzymać impet w kierunku uzyskania równości rasowej”.

„Odpowiedź fundacji Open Society odzwierciedla nasze przekonanie, że prawdziwy postęp wymaga stałego wieloletniego wsparcia i umożliwienia liderom dotkniętych społeczności na kształtowanie ścieżki naprzód” – podano w komunikacie.

Zauważa również, że kolejne 70 milionów dolarów zostanie przeznaczone na „bardziej bezpośrednie wysiłki zmierzające ku postępom sprawiedliwości rasowej”, w tym działania „by na nowo przemyśleć zadania policyjne”.

Organizacje sponsorowane przez Sorosa paliły miasta, zabijały i linczowały obywateli (wideo z 28-31.05.2020 r.).

Obecnie zmilitaryzowane bojówki dołączają do działań demonstrantów (wideo z 04-05.07.2020 r.).

https://www.youtube.com/watch?v=HKsXYFsJdbA

Gaspard zauważył, że ostatnie zamieszki w USA i na całym świecie to „moment, w który inwestujemy od 25 lat”. „W czarnych i brązowych społecznościach istnieje wezwanie do sprawiedliwości, jest to eksplozja nie tylko współczucia, ale i solidarności we wszystkich dziedzinach” – stwierdził dodając, że „teraz jest czas by podwoić wysiłki”. „I zrozumieliśmy, że możemy postawić na tych aktywistów – czarnych i białych – którzy postrzegają to jako moment nie tylko powolnych zmian, ale pełnowymiarowej reformy” – dodał Gaspard.

Gaspard bezpośrednio odwoływał się do ruchu Black Lives Matter BLM, utrzymując, że „potrzebujemy podtrzymać te momenty. Skoro zamierzamy mówić „czarne życie ma znaczenie”, to musimy też powiedzieć „czarne organizacje i struktury mają znaczenie”.

Odważne przyznanie się Open Society budzi zdziwienie, biorąc pod uwagę, że zaledwie kilka tygodni temu każdy, kto sugerował, że fundacje Sorosa zapewniały pomoc finansową agitatorom BLM, był nazwany „teoretykiem spiskowym”.

Autorstwo: Steve Watson
Na podstawie: NYTimes.com, OpenSocietyFoundations.org
Źródło oryginalne: InfoWars.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. dagome12345 15.07.2020 13:06

  Sam nie wiem co mam powiedzieć na dwa ostatnie filmiki dodane do tego artykułu.
  Jedyne co mi przychodzi do głowy to , to że jak w jednym miejscu pozwoli się na marsze czarnych milicji , 5 minut później takie same “oddziały” czarnych będą “chronić” swoje getta przed złą policją, aby ich mieszkańcy mogli w spokoju zaćpać się metaamfetaminą, crackiem , a handlarze dostarczający truciznę czerpali jeszcze większe zyski.

  Jak to się sprawdzi to i tak winę zrzucą na białych…..za to, że na to pozwolili, i zażądają dużej kasy na naprawę tej sytuacji ( lub był to ich ukryty plan na jeszcze większe upodlenie czarnej mniejszości)

 2. agama 15.07.2020 16:41

  czyli ci lewaccy terroryści sami przyznają, że wojnę domową w USA chcą rozpętać

 3. KubaD. 15.07.2020 18:17

  Chyba w USA mają jakieś paragrafy na finansowanie terroryzmu…

 4. pikpok 16.07.2020 07:15
 5. dagome12345 16.07.2020 10:28

  do @pikpok

  Zauważ co jest w tym artykule.
  Pierwsze wymienione zagrożenie to “biali suprematyści” siedzący w piwnicach domów swoich matek i konstruujący bomby. Od razu czuć tu tępą propagitkę lewicy.
  Jak to się dzieje ,że uwagę skupiają na małej myszce w rogu pokoju, a nie zauważają stojącego koło niej słonia (lewica).
  Biali suprematyści mają poparcie świata finansjery, świata korporacji, narzucają narrację ideologiczną w mediach( wszystkich od TV , a kończąc na necie gdzie rządzą bezapelacyjnie dzięki korporacji Google) , narracje ideologiczna na uczelniach, zmieniają podejście do rodziny, seksualności, zachowań społecznych ??????? No nie !
  Teraz trzeba się zastanowić dlaczego pomija się w takich przewidywaniach na przyszłość radykalne nurty mające zaplecze finansowe oraz polityczne , a uwagę ludzi kieruje na nic nie znaczące ekstremizmy. A może własnie o to chodzi i szalejąca lewica ma wykonać jakiś plan służący osiągnięciu takich, a nie innych celów.

  Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.