Francuski polityk chce kontroli urodzin w Afryce

Opublikowano: 23.05.2019 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 455

Francuski konserwatysta Nicolas Dupont-Aignan w jednej z przedwyborczych debat przedstawił swoje własne rozwiązania dotyczące imigracji. Szef ugrupowania Powstań Francjo uważa, że jednym z elementów nowej polityki w tej kwestii powinna być kontrola urodzin, którą należałoby wprowadzić w Afryce, aby móc rozwiązać jej problemy ekonomiczne.

Dupont-Aignan w większości kwestii związanych z imigracją nie różni się zasadniczo od Zjednoczenia Narodowego Marine Le Pen, dlatego chce przede wszystkim przywrócić kontrolę granic Francji oraz całej Unii Europejskiej. W jego opinii żaden kraj na świecie nie poradził sobie bowiem z tym problemem bez możliwości ochrony swojej narodowej suwerenności.

Ponadto lider partii Powstań Francjo (DLF) zauważył, że Europa staje przed poważnym geopolitycznym wyzwaniem, ponieważ w ciągu następnych 30 lat liczba ludności na kontynencie afrykańskim podwoi się, a więc przybędzie mu ponad miliard mieszkańców. Konserwatywny parlamentarzysta uważa więc za konieczne przerwanie dotychczasowego tabu wokół tej kwestii.

Z tego powodu Dupont-Aignan zaproponował wprowadzenie kontroli urodzin w Afryce. Jego zdaniem właśnie w ten sposób ze swoimi problemami poradziły sobie Chiny, które dzięki odpowiedniemu podejściu do demografii dokonały odpowiedniej transformacji gospodarczej.

Na podstawie: Valeursactuelles.com
Zdjęcie: umbertobattista (CC0)
Źródło: Autonom.pl


TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Krokodylowy 23.05.2019 14:03

    Trzeba było o tym myśleć, gdy Franc(j)a rządziła swoimi koloniami. Zagadka – kto bardzo głośno sprzeciwiał się kampanii stosowania prezerwatyw w Afryce?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.