Francuska rewolucja w całej Europie?

Opublikowano: 26.04.2019 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Francuska rewolucja w całej Europie?

Liczba wyświetleń: 301

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 2, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Fenix
Użytkownik
Fenix

Władza ludzi! Nie partia ludzi, władzą. Ludzie mają prawo wyboru, to nazwisko posła , i prezydenta ,ten powołuje rząd. Ludzi głosem jawny wybór, powołania,( zachowany głos )i tym samym głosem ludzi, jawne odwołanie prezydenta i rządu, pokojowa dymisja . Ludzi władza dzielona , przywraca głos Ja , osobie !!! Odbieram głos, prezydentowi niegodnych rządu. Wyborem , oddajesz głos w ciemno, na nazwisko nieznanego ? Przyszłości nie przewidzisz ! Wyboru godnych ludzi do rządu? Co ukazuje mądre rządy , albo obnaża głupotę rządu ,to codzienność ich gospodarowania . Obserwacja rządu , co służy ludziom ? Przywraca głos ludziom . Ja osobą , dzielonej władzy!