Forteca bez skazy na drugim końcu świata

Opublikowano: 24.11.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 366

Sądząc po sensacyjnych doniesieniach dziennikarzy, pod koniec lutego 1947r. wyszła na jaw bardzo popularna wśród bractwa UFO wersja obecności obcych. Prasa pisała o słynnych asach polarnych z grupy lotniczej admirała Richarda Byrda, którzy starli się na Antarktydzie z “latającymi spodkami”. Oczywiście admirał roztropnie powstrzymał się od oficjalnych wyjaśnień w tej sprawie, ale nawet nie przyszło mu do głowy zdementować to, co pojawiło się przy tej okazji w prasie…

Źródło: YouTube.com

2

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.