Flaga banderowców na marszu Jabłonowskiego

Opublikowano: 27.06.2022 | Kategorie: Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 2083

Parada niespełnionego aktora występującego pod pseudonimem Aleksander Jabłonowski (a noszącym naprawdę nazwisko Wojciech Olszański) wywołała kontrowersje.

Zwolennicy Jabłonowskiego wielokrotnie na swoim marszu skandowali „śmierć, śmierć, śmierć” – jest to hasło banderowców „smert, smert, Lacham smert”. Nie dziwi więc, że nikogo nie bulwersował (idący przed popiersiem Romana Dmowskiego) zwolennik Jabłonowskiego trzymający czerwono czarną flagę, taką samą, jaka jest symbolem banderowców – kolor czarny symbolizuje ukraińską ziemię, a kolor czerwony rew przelaną za Ukrainę (widać ją w połowie nagrania – przypis WM).

Banderowska flaga na paradzie Jabłonowskiego to przykład tego, jak szkodliwa jest to inicjatywa. W zeszłym roku w paradzie Jabłonowskiego Maciej Poręba (aktor i konsultant w filmach LGBT, w których są sceny seksu analnego gejów) wymachiwał rosyjską flagą.

W manifestacji wzięli udział także m.in. poseł Grzegorz Braun z Konfederacji, przewodniczący Konfederacji Korony Polskiej, jak również prof. Mirosław Piotrowski, były poseł do Parlamentu Europejskiego, przewodniczący Ruchu Prawdziwa Europa – Europa Christi.

Autorstwo: Jan Bodakowski
Źródło: MediaNarodowe.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. J4rek 27.06.2022 13:10

    Jablonowski to oszołom, o czym świadczą jego bluzgi i odklejone zachowanie. Jednak rzetelność wymaga, by stwierdzić, że w materiale nie ma flagi banderowskiej, jest za to flaga hutnicza — czy pomarańczowo (nie czerwono) czarna.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.