Firma spożywcza Danone testuje maski dla krów

Opublikowano: 22.01.2023 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2333

W czysto politycznym szaleństwie „walki o dekarbonizację” oraz „uratowanie planety” pozbawionym nawet joty podstaw naukowych, globalny gigant spożywczy Danone testuje sposoby zmniejszenia emisji metanu wytwarzanego podczas hodowli bydła.

Danone (główna siedziba w Paryżu, zatrudnia 100 tys. pracowników, sprzedaje produkty w 130 krajach świata; w Stanach Zjednoczonych produkty najczęściej są oznaczane jako Dannon), rozpisał konkurs na zaprojektowanie urządzeń „do walki z globalnym ociepleniem”.

Wśród 125 zgłoszeń, zwycięskim projektem poszczyciła się grupa o nazwie Zelp, która zaprojektowała urządzenie dla krów będące maską mającą na celu „neutralizację emisji metanu podczas bekania”. Jak mówią „naukowcy”, tenże metan należy do „największych czynników powodujących globalne ocieplenie”. Przeciętna krowa produkuje do 500 litrów tego strasznego gazu, od którego zależy klimat na planecie, a życie człowieka wisi na włosku.

Pomysłodawcą konkursu jest „książę Walii” Wilhelm, a finalną wystawę projektów odwiedził 18 stycznia br. jego tatuśko, „król” Karol III.

Agencja AFP doniosła, że firma Danone będzie dążyła do zmniejszenia emisji metanu o 30%, do roku 2030, poprzez „poprawę diety krów” (będą zmuszone jadać więcej trujących chemikaliów), przedłużenie okresu pomiędzy dojeniami (będą cierpiały), poprzez wychwytywanie biogazu z obornika (maski na krowie odchody?) oraz poprzez nakładanie na krowie mordy wspomnianych masek ZELP (Zero Emissions Livestock Project – Projekt Zeroemisyjnej Hodowli). Wszystko to przyczyni się niewątpliwie do realnej męczarni zwierząt, na co żadna z „ekologicznych” organizacji oczywiście nie zareaguje, dążąc do… całkowitego wyeliminowania hodowli.

Zgodnie w wytycznymi światowego zakulisowego rządu, poprzedni brytyjski rząd Borisa Johnsona ogłosił, że dąży do nałożenia na przemysł spożywczy podatku celem „obniżenia gazów cieplarnianych wytwarzanych przez człowieka”.

Najgorsze, że cała rzesza zastraszonych, zamaskowanych i zaszczepionych osobników na świecie, chętnie kupi kolejną bajkę o „ocalenie planety” poprzez utopijne pomysły tych, którzy naprawdę niszczą planetę i ludzkość.

Na podstawie: Zelp.co, BBC.co.uk, Breitbart.com
Źródło: Bibula.com

20

TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Zobacz również

1 wypowiedź

  1. Fenix 23.01.2023 06:48

    Maski dla elity od bekania i srania takich głupot. Na idiokratów tylko seryjny samobójca, pomoże! Sterylnie chcecie elity to wypad na Księżyc albo na Mars. Ludzie sami sobie poradzą bez bandytów idiokratów.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.