Finlandia walczy z plagą gwałtów piosenką i tańcem

Opublikowano: 04.03.2020 | Kategorie: Kultura i sport, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1934

Jak wiadomo Skandynawowie bardzo chętnie przyjmują setki tysięcy przybyszów z Afryki i Azji, którzy zmierzają tłumnie na oferowane im zasiłki. Niestety to zaplanowane przez polityków zderzenie kulturowe jest bolesne dla tamtejszych kobiet, które coraz częściej są gwałcone. A ponieważ lewicowe mózgi są nieodgadnione, pladze gwałtów ma się według nich przeciwstawić piosenka i układ taneczny. Niektórzy nazywają ją rape-macarena.

https://www.youtube.com/watch?v=JXKZrq66IN8

Coraz częściej nasza codzienność przypomina skecz Monty Pythona. To właśnie ci brytyjscy komicy wymyślili w filmie “Żywot Briana” jako żart, tak zwane “uzgadnianie płci” gdzie mężczyzna nagle stwierdził, że jest kobietą i kazał mówić do siebie Loretta.

Jednak gdy angielski humor staje się rzeczywistością to nie jest już tak zabawny. A gdy widzi się ludzi tańczących głupawą piosenkę antygwałtową, to można tylko stwierdzić, że „ten skecz jest głupi”.

Co więcej na promocję piosenki, w której gestem wskazuje się obszar genitaliów nazwany „no no space”, wydano ponad 2,5 mln euro! Nie jest to bynajmniej performance artystyczny, tylko realny projekt traktowany poważnie. Niektórzy gorzko żartują, są to pieniądze zainwestowane w uczenie ofiar układu tanecznego, który odtańczą przed gwałtem.

Nie dziwi to, że ta dziwna piosenka powstała właśnie w Finlandii, która została ostatnio opanowana przez polityków lewicowych młodego pokolenia. Zaczęli od razu wprowadzać różne utopijne inicjatywy za pieniądze podatników. Wielką chlubą międzynarodowego lewactwa jest na przykład to, że premierem Finlandii jest trzydziestolatka wychowana przez dwie lesbijki. A większość rządu stanowią młode kobiety o poglądach lewicowych.

To bardzo smutne gdy w czasie rzeczywistym ogląda się upadek cywilizacji białego człowieka. Wygląda na to, że nie da się już tego zatrzymać i możemy tylko na to patrzeć ze smutkiem i niedowierzaniem.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. realista 04.03.2020 13:50

    to jeden z moich ulubionych skeczy, które podaję przy wielu okazjach. :DDD
    a jest ich zbyt wiele… .. .

  2. Remigiusz 05.03.2020 11:15

    Myślę że mam lepszy i tańszy program dla Fińskiego rządu ; dawać specjalny dodatek do zasiłku np.300 euro za to że : w tym miesiącu nie zgwałciłem ani jednej osoby, 250 euro -zgwałciłem ,,tylko”jedną osobę , 200 euro – zgwałciłem ,,tylko”dwie osoby…
    Oczywiście -bydło rogate, wszelkiego rodzaju zwierzęta domowe oraz dzieci poniżej 10 lat nie są w w/w zaliczane tzn.(nie są liczone jako ,,osoby”)

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.