Filozof na Marszu Niepodległości

Opublikowano: 18.12.2018 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Filozof na Marszu Niepodległości

Liczba wyświetleń: 1742

Jeśli nie widać polskich napisów – włącz je!

Stefan Molyneux, gospodarz programu Feeedomain Radio – największego programu o filozofii na świecie – zabiera Cię w fascynującą podróż w głąb prawdziwej Polski. Po dekadach brutalnego ucisku, Polska objawiła się jako światło przewodnie dla europejskich wolności i niepodległości. Przeciwstawiają się Unii, są silni w swojej wierze, zjednoczeni w ich miłości do kraju i wolności, Polacy być może ponownie uratują Europę, jak to tyle razy robili w przeszłości. Dołącz do Stefana Molyneux i do jego poszukiwań w Polsce – i do tego jak tłumaczy skomplikowane związki pomiędzy historią, uciskiem, wiarą i nadzieją stworzyły jeden z najsilniejszych i najbardziej niepodległych narodów europejskich na świecie.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o