Filmy ujawniają prawdę o “bojownikach o wolność”

Opublikowano: 05.07.2012 | Kategorie: Media, Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 844

Pomimo faktu, że siły po obu stronach konfliktu w Syrii są odpowiedzialne za przemoc, międzynarodowe media działające wespół z NATO podnoszą często wątpliwe oskarżenia o masakry zorganizowane przez Assada, jednocześnie kompletnie ignorując masakry, ścinanie głów i inne brutalne akty przeprowadzane przez rebeliantów. Podczas gdy media establishmentu, szczególnie CNN i London Guardian, stały się 24-godzinną platformą propagandową dla “anonimowych” działaczy na Twitterze, wystawiających niezweryfikowane klipy z rzekomymi okrucieństwami, równie niepokojące filmy buntowników popełniających akty przemocy nigdy nie ujrzały światła dziennego. Ponadto, wyszło na jaw, że wiele z rzekomych “masakr” nagranych na wideo i inne klipy pokazujące Syryjczyków rzekomo zabitych lub rannych w wyniku działań sił Assada, które były transmitowane na całym świecie przez media, zostało wyreżyserowanych.

Nadszedł czas na pewną równowagę.

Nikt nie może zaprzeczyć, że reżim Baszara al-Assada był odpowiedzialny za przemoc. Jednak nie uznawanie faktu, że wspierani przez NATO rebelianci dokonali również niezliczonych okrucieństw jest nie tylko nieuczciwe, ale stanowi świadome działanie prasy/mediów na rzecz manipulowania wydarzeniami jakie mają miejsce w Syrii pokazując jednostronną zbrodnię wojenną, zamiast prawdy – że Syria jest w stanie wojny domowej. NATO wspierając potęgą wojskową syryjskich rebeliantów, z których część jest zagranicznymi terrorystami powiązanymi z Al-Kaidą, wspiera mniejszość ekstremistów Wahabi, którzy są przeciwko wolności, są antychrześcijańscy, anty-szyiccy, anty-sunniccy i którzy nie cofną się przed niczym, aby utrwalić swoje ideologicznie fanatyczne zaplecze.

Media przedstawiając wojskowy, NATOwski atak na Libię, przedstawiały rebeliantów jako kochających wolność demokratycznych działaczy, którzy są honorowymi ofiarami rozlewu krwi. W rzeczywistości, jak zamieszczone poniżej filmy ilustrują, nic z tego nie było prawdą.

UWAGA: Wiele z poniższych klipów zawiera drastyczne sceny. +18.

W tym filmie, członkowie rodzin zabitych dzieci oskarżają syryjskich rebeliantów o popełnienie zbrodni.

Człowiek został powieszony na drzewie przez syryjskich rebeliantów, rzekomo dlatego, że powiedział obserwatorom ONZ informacje, o których rebelianci nie chcieli ich informować.

Chory psychicznie mężczyzna jest bity, powieszony, a następnie dobity strzałem w głowę przez syryjskich rebeliantów, którzy śpiewają “Allahu Akbar”.

Syn tej kobiety, Sari Saoud, został zastrzelony w Homs. Al-Dżazira twierdzi, że został zabity przez armię mimo, że kobieta mówi, iż zabili go powstańcy.

Proassadowscy działacze, którzy zorganizowali manifestację poparcia rządu zostali porwani, torturowani i zabici przez syryjskich rebeliantów.

W tym filmie ciała żołnierzy zabitych przez rebeliantów są wrzucane do rzeki Orontes. Ludzie śpiewają “Allahu Akbar”. CNN wybiela historię mimo, iż wyraźnie ofiarami są prorządowi działacze sądząc z tłumaczenia tego klipu.

Ten niepokojący klip pokazuje rebeliantów krzyczących do Alawity przed ścięciem jego głowy.

Ten klip pokazuje cywilów oskarżonych o “zdradę”, bitych i torturowanych, następnie widoczne są zdjęcia odciętej głowy umieszczone na Facebooku.

Ten klip pokazuje syryjskich rebeliantów śmiejących się i okaleczających ciała syryjskich żołnierzy.

Ten szokujący klip pokazuje syryjskich rebeliantów okaleczających ciało zmarłego śpiewając antyrządowe hasła.

W klipie powyżej, syryjscy rebelianci grożą rodzicom dziecka, że zabiją go, jeśli nie zapłacą okupu.

Ten klip pokazuje rebeliantów ciągnących ciało żołnierza przez miasto Yabrud koło Damaszku.

Ten klip pokazuje zabójstwo policjanta Raeda Aashoura.

W tym klipie, syryjscy działacze opozycji śpiewają antychrześcijańskie slogany. Jest to ważne ze względu na nasz poprzedni raport o tym, jak syryjscy rebelianci splądrowali kościoły chrześcijańskie i beszcześcili miejsca kultu.

Mężczyźni tłoczą się wokół ciała zmarłego cywila. Tłum jest odpychany przez mężczyznę noszącego francuską opaskę. Tłum składa się z buntowników FSA, którzy śpiewają “Takbiru”- co oznacza” Bóg jest wielki “.

W ramach swojego programu, aby spreparować fałszywą narrację, że bojownicy opozycji są honorowymi bojownikami o wolność, którzy nie mogą zrobić nic złego, międzynarodowe media zrobiły wszystko by doprowadzić do blokady informacji nt przykładów okrucieństwa rebeliantów, jednocześnie uwydatniając bardziej wątpliwy materiał rzekomych masakr opublikowanych przez anonimowych działaczy na Twitterze.

Klipy poniżej ilustrują jak syryjscy “działacze opozycji” i rebelianci inscenizują masakry i filmy przedstawiające śmierć, jak również propagandę wojenną – i jak korporacyjna prasa inkorporuje je i publikuje bez pytania.

Po upokarzającym zdarzeniu w którym syryjski “działacz” Danny Dayem został przyłapany na inscenizowaniu propagandy wojennej, w której błagał aby Stany Zjednoczone a nawet Izrael rozpoczęli interwencję wojskową, jest mało prawdopodobne by tego typu inscenizacje były ponownie transmitowane przez media w przyszłości.

Ten film rzekomo pokazuje jak “wojska syryjskie biją zatrzymanych demonstrantów”. Film ten był transmitowany przez globalne sieci informacyjne, w tym ABC News i Reuters. Później okazało się, że klip pokazywał członków Hezbollahu, którzy maltretowali członków libańskiej partii Åmål w incydencie, który miał miejsce cztery lata temu.

Ten film pokazuje syryjskich działaczy opozycyjnych inscenizujących zgony, wykorzystujących sztuczną krew i swoje złe zdolności aktorskie. Klip został później pokazany przez Al-Dżazirę jako prawdziwy mord.

Ten klip pokazuje syryjskich działaczy opozycyjnych śmiejących się pokazując rany do harakteryzacji w przygotowaniu do inscenizacji zmasakrowanych ofiar.

Ten klip pokazuje mężczyznę, udającego, że leży martwy w otwartej trumnie. Na końcu filmu widać cudowne uzdrowienie.

Ten człowiek jest przedstawiony jako martwy “męczennik”, jednak wyraźnie widać że mruga oczami przez cały film.

Ten klip pokazuje syryjskiego powstańca przedstawiającego swoje zdolności, wskazującego gdzie wybuchnie bomba wykrzykując do kamery.

“Naoczni świadkowie” zostali przyłapani na koordynowaniu tego jak kłamać na temat ofiar.

Rebelianci trenują dziewczynę co powiedzieć Al-Dżazirze gratulując sobie mistyfikacji.

Jak już wcześniej udokumentowaliśmy, istnieją również liczne klipy wideo i fotografie potwierdzające to, iż rebelianci są lojalni wobec Al-Kaidy.

Te klipy wideo jedynie zarysowują ogólny obraz, jeśli chodzi o udokumentowanie faktu, że syryjscy buntownicy i ich zagraniczni sojusznicy stoją tak daleko od stworzonego przez media obrazu jak to tylko można sobie wyobrazić.

Będąc daleko od szlachetnego, religijnie i kulturowo otwartego ideału wolności demokratycznej, przez swoje własne działania i wypowiedzi, rebelianci stanowią niewiele więcej niż gang krwiożerczych, ekstremistycznych najemników, których mocarstwa zachodnie i media głównego nurtu – jeśli ich roszczenia do wsparcia wolność na Bliskim Wschodzie miałyby mieć jakąkolwiek wiarygodność – nie powinny wspierać.

Opracowanie: Paul Joseph Watson
Źródło oryginalne: PrisonPlanet.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. Pitagoras 05.07.2012 14:43

  Imperialiści, zostało jeszcze wam kilka lat triumfów…

 2. Prometeo 05.07.2012 18:38

  działania dezinformacji i propagandy to normalka w każdym konflikcie na świecie i po każdej ze stron to oczywiste nie rozumiem co za cel w tym by wnikać w to co kto pokazuje , wojna jest złem i tyle

 3. monsternik 05.07.2012 20:56

  W syrji będzie tosamo co w libji ,szkoda tylko tych biednych ludzi ,syjoniści zniszczą każdy kraj który stoi im na przeszkodzie

 4. Il 05.07.2012 22:43

  to styl walki o nazwie “krew maga”

 5. TheLovePolice 06.07.2012 00:52

  Boże! Ty im wybaczyłeś, obym i ja potrafił.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.