Filmu nie zobaczymy

Opublikowano: 08.02.2015 | Kategorie: Kultura i sport, Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 369

David Crowley był zagrożeniem. Film „Gray State”, powodował szum wśród Amerykanów, zwłaszcza ruchu anty-NWO, i mógł stać się ikoną tego ruchu.

David Crowley, 29 lat, mieszkał w Minnesocie. Został zgłoszony jako człowiek, rodzina, ukochany mąż i ojciec zaślepiony. Jeden z sąsiadów powiedział CBS, że był on “doskonałym mężem i byli doskonała rodziną.” W tym tygodniu został znaleziony martwy obok żony i córki.

David Crowley zamierzał nakręcić film, którego był reżyserem i scenarzystą – „Gray State”- miał to być film o o globalnej strukturze NWO i kryzysie w USA.

Film „Gray State” został już opisany jako „bardzo oczekiwany niezależny film przedstawiający rzeczywistość brutalnego państwa policyjnego, represje stanu wojennego, identyfikację biometryczną obywateli, wszechobecny nadzór państwa oraz szturmowców FEMA wyłapujących dysydentów do obozów”. Teraz państwo policyjne New World Order, przed którym ostrzegał nas Crowley, zapobiegawczo morduje tych, którzy mogą obudzić Amerykanów i zebrać ich do walki z nadchodzącą morderczą antyutopią ??

Niedawno został znaleziony martwy obok żony i córki, możliwą przyczynę podano jako morderstwo i samobójstwo. Uwagę mediów były iracki weteran Crowley zwrócił na siebie dzięki Akexowi Jonesowi. Rozmawiał z nim w 2012 roku, na infowars.com, opisując scenariusz rozpadających się Stanów Zjednoczonych i Nowym Porządku Świata. Miało to być osiągnięcie przemysłu rozrywkowego, alternatywnego i głównego nurtu. Wyrażając swoje obawy Jones powiedział, że jego obowiązkiem, jako filmowca, jest przekazać to ważne przesłanie. Teraz losy filmu są niepewne, tylko czas pokaże, czy kiedykolwiek dotrze do naszych kin.

Oficjalnie Crowley zabił swoja rodzinę i popełnił samobójstwo. Niezwykle dziwne, że zrobił to przed premierą filmu, który mógłby obudzić wielu ludzi.

Źródło oryginalne: anonhq.com
Źródło polskie: altermedium.net
Nadesłano do “Wolnych Mediów”

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

9
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
luzak1977
Użytkownik
luzak1977

Alex Jones, przynajmniej dla mnie, nie jest wiarygodny. Jeśli NWO to taki silny “ruch”, którego, jak na razie, nikt nie jest w stanie ruszyć, zabija przez jakiś tam film, to znaczy, że to albo jest pic na wodę i Jones na tym zarabia ciężką kasę, albo oni są tak słabi, że strach.
Tak wiele filmów powstało o NWO i ten jeden miałby ich zdemaskować? Wiadomo, że największym “demaskatorem” NWO jest Alex Jones, więc dlaczego jemu nie zamkną gęby? Według mnie, jeśli “NWO” istnieje, to Jones jest “ich człowiekiem”.

Youpidou
Użytkownik
Youpidou

Spokojnie, Hollywood dokończy film ;)

argos1
Użytkownik
argos1

Czy w ogóle jest jakieś “normalne” państwo na tej Niebieskiej Planecie?

Tyall
Użytkownik
Tyall

Myśle że ,,normalny” jest Butan, ale nigdy tam nie byłem.
Za dużo też strach pisać bo też popełnie samobójstwo

Tabasko
Użytkownik
Tabasko

@luzak1977 Obejrzyj wywiad z Jane Burgermeister, w którym mówi o Alexie Jonesie i Davidzie Icku. Chociaż uświadamiają i mówią prawdę to pchają ludzi w new age – kolejny krok NWO. Ona rzuciła tyle światła na farmakologie, że nikt nie wie gdzie ukrywa się od paru lat. W każdym bądź razie jak nie da się utrzymać spisków w tajemnicy to trzeba dezinformować.
@agos1 A odnośnie wolnych państw to im bardziej zacofane tym dalej od globalizacji. Więc tu jest wybór, szałas w dżungli albo sztucer i Wiejska.

MilleniumWinter
Użytkownik
MilleniumWinter

Ja w kwestii formalnej.
Film miał się nazywać “GrAy State” a nie “GrEy State”.

rok2
Użytkownik
rok2

Witam!
Podaję link do strony,gdzie “jeszcze” można zobaczyć autorską wersję filmu – jest po angielsku,może ktoś mógłby przetłumaczyć – na innych stronach już jest zablokowany,choć ok.tydzień po śmierci Crowley a był dostępny.
Pozdrawiam
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/pracowity-tydzien-pacholkow-antychrysta-2015-01

dagome12345
Użytkownik
dagome12345

do @milosz222

Masz 100% rację.
Teoretycznie wszystko możemy robić jesli nasze działania nie będą wywierać widocznego wpływu na mainstream.
Ten sam schemat dotyczy choćby strony Wolnemedia.net. Może tu być “srylion” artykułów przedstawiających inną rzeczywistość. Artykuły mogą być poparte wieloma źródłami (dokumenty administracji państwowej z wszelkimi podpisami i pieczątkami, zeznania świadków, rezultaty wieloletnich badań itd). To i tak nie jest ważne dla większości populacji bo nikt o tym nie mówił w TVN i TVP:(
Pamiętam jak puścili w TVN-enie poważny program mający obalić ten “spiskowy” o zamachach w WTC. Wybrane zostały nie jednoznaczne fakty ,a reszta, na które odpowiedź nie była by łatwa zostały po prostu bezczelnie pominięte, ale dla większości ludzi to wystarczyło aby śmiać się z głupoty internetowych teoretyków spiskowych.
Wolność w internecie jest nieprawdziwa. To ułuda :(