Film Ju 390

Opublikowano: 27.09.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 747

Druga część historii Die Glocke, w której główną rolę odgrywa potężny, strategiczny bombowiec Ju-390, który do ostatniej chwili czekał na lotnisku w Schweidnitz chroniony przez doborowy oddział SS aby wywieźć osławiony Die Glocke oraz…dokumentację i przyrządy do supertajnego projektu, który był realizowany w Górach Sowich, a nosił nazwę “Cronos – Laternenträger”. To właśnie z tym projektem prawdopodobnie była powiązana ceramiczna wirówka rtęci jaką był “Die Glocke”. Co się stało z 7 prototypami superbombowców? Czy lądowały w Argentynie gdzie były malowane na inne barwy, startowały do tajnej niemieckiej bazy w Nowej Szwabii?


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.