Feministce grozi więzienie za odmawianie mężczyznom lesbijskości

Opublikowano: 15.06.2022 | Kategorie: Prawo, Seks i płeć, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1492

Powodem są jej tweety, w których krytykuje postawę mężczyzny identyfikującego się jako „lesbijka”. Rewolucja pożera własne dzieci.

Christina Ellingsen, członek światowej organizacji feministycznej Women’s Declaration International (WDI), została zatrzymana przez norweski wymiar sprawiedliwości. Powodem są jej tweety, w których krytykuje postawę mężczyzny identyfikującego się jako „lesbijka”.

„Jentoft, który jest mężczyzną i doradcą w FRI, przedstawia się jako lesbijka – tak szaleje organizacja, która rzekomo działa na rzecz ochrony interesów młodych lesbijek. Jak to pomaga młodym lesbijkom, gdy mężczyźni też twierdzą, że są lesbijkami?” – napisała na „Twitterze”.

Rewolucja pożera własne dzieci. Nihil novi sub sole.

Autorstwo: Michał Waligóra
Na podstawie: CBN News
Źródło: MediaNarodowe.com

17

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.