Federacja piłkarska utworzy punkt różnorodności płci

Opublikowano: 21.12.2020 | Kategorie: Kultura i sport, Seks, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 862

Niemiecki Związek Piłki Nożnej zamierza utworzyć w przyszłym roku punkt kontaktowy do spraw różnorodności płci. W ten sposób federacja chce działać na rzecz zmiany podejścia środowiska piłkarskiego, które wciąż ma nie akceptować w pełni mniejszości seksualnych. Za wspomniany punkt odpowiedzialny będzie zaś przedstawiciel ruchu LGBT.

Z dniem 1 stycznia 2020 roku Niemiecki Związek Piłki Nożnej (DFB) ma uruchomić krajowy punkt kontaktowy i doradczy, mający na celu wspomaganie szeroko pojętych mniejszości seksualnych. Wiceprezes DFB, Günter Distelrath, uzasadnia utworzenie takiego miejsca zbyt niską akceptacją dla różnorodności płci i orientacji seksualnych w piłce nożnej, a także w całym niemieckim sporcie.

Za prowadzenie powyższej inicjatywy ma odpowiadać Krajowe Stowarzyszenie Lesbijek i Gejów w Niemczech. Jego przedstawiciele twierdzą, że każda osoba powinna być akceptowana w środowisku futbolowym. Niemiecka piłka nożna ma stać się więc jeszcze bardziej różnorodna i niedyskryminująca. Do tego potrzebne jest jednak „dalsze zwiększanie świadomości różnorodności seksualnej i płciowej”.

Federacja naszych zachodnich sąsiadów jest znana z promowania poprawności politycznej. Choćby w lecie bieżącego roku DFB przeprowadziło akcje dotyczącą „walki z rasizmem”, zaś od lat angażuje się ono we wszelkie inicjatywy wymierzone w „dyskryminację”.

Na podstawie: Jungefreiheit.de
Źródło: Autonom.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 1,00 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
robcioRR
Użytkownik
robcioRR

Wracaja czasy DDR :))))) babo-chlopy niemieckie hahaha!!!