Fala zwolnień w Polsce się rozpędza

Opublikowano: 14.04.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1197

W obliczu narastającej fali zwolnień, która dotyka kluczowe dla polskiej gospodarki sektory, obserwujemy jednocześnie zmiany właścicielskie w znaczących polskich markach. Rebrandingi i przejęcia przez zagraniczne korporacje rzucają cień na niepewność zatrudnienia, podkreślając potrzebę analizy wpływu tych procesów na rynek pracy. W kontekście wyzwań politycznych, z dymisjami ministrów w tle i ostrzeżeniami dotyczącymi przyszłości złotego, Polska stoi na rozdrożu, gdzie decyzje rządzących mogą kształtować zarówno naszą suwerenność ekonomiczną, jak i tożsamość. Zmiany w edukacji, z wprowadzeniem nowych przedmiotów szkolnych, mogą być kluczem do przygotowania młodego pokolenia na te wyzwania, podkreślając jednocześnie wagę adaptacji i innowacji w obliczu globalnych przemian.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. emigrant001 14.04.2024 14:34
  2. rozrabiaka 14.04.2024 19:42

    “Zmiany w edukacji, z wprowadzeniem nowych przedmiotów szkolnych, mogą być kluczem do przygotowania młodego pokolenia na te wyzwania” – i gdzie mają potem pracować?

  3. Katarzyna TG 14.04.2024 20:51

    > i gdzie mają potem pracować?

    A kto powiedział że mają? Socjal(izm) przyszłością Unii Eurokołchoźniczej.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.