Fala bankructw w Portugalii

Opublikowano: 12.11.2012 | Kategorie: Gospodarka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 486

Jak podaje portal gospodarczy wnp.pl, portugalski fiskus zajmuje codziennie majątek ok. 2,8 tys. osób. To najwyższy taki wskaźnik od 2005 r.

Od stycznia do sierpnia br. roku portugalscy komornicy zajęli majątek, należący do 674,5 tys. osób.

Główną przyczynę rosnącego zadłużenia Portugalczyków stanowi bezrobocie, którego poziom jest najwyższy od czterdziestu lat (ok. 16 proc.).

Źródło: Władza Rad


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Almuric 12.11.2012 16:15

    10,5 miliona osób oficjalnie zamieszkuje ten kraj z tego ponad pół miliona w ciągu pół roku zabrano majątek… Biorąc pod uwagę wszelkie kategorie wiekowe ile rodzin i osób dotknęła nędza? Parę milionów? Dlaczego tam jeszcze nie wybuchła wojna domowa?

  2. kudlaty72 12.11.2012 17:19

    Jestem w Portugalii raz,dwa w miesiącu (jutro jadę do Porto) i powiem wam,że biedę widać już “gołym” okiem.Ludzie przyjażni,uśmiechnięci ale jak długo jeszcze?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.