“Facebook” zbanował doktora Jerzego Jaśkowskiego

Opublikowano: 26.03.2019 | Kategorie: Świat komputerów, Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 4138

Po tym jak tydzień temu “Facebook” i wiele innych portali społecznościowych ogłosiło, że rozpoczynają usuwanie i blokowanie kanałów, które według nich rozpowszechniają “nieprawdę na temat szczepień”, coraz więcej osób odnotowuje problemy ze swoimi kontami na tych platformach. “Facebook” stwierdził, że nie będzie już wyświetlał w polecanych treściach stron ani grup poświęconych szczepieniom dodając, że mimo tego nie będzie usuwał tych antyszczepionkowych stron.

W ostatnim tygodniu dr Jerzy Jaśkowski, którego artykuły na temat szczepień, korupcji medycznej i historii publikuje wiele stron, kilkukrotnie miał blokowaną stronę na “Facebooku”. Raz była blokowana na kilka dni a następnie włączona, po czym ponownie zablokowano możliwość publikowania wpisów. Stoi to w jawnej sprzeczności z komunikatami “Facebooka” o nieusuwaniu stron. Brak bieżących postów na takiej stronie jest jednoznaczne z jej śmiercią w sieci.

“Facebook” nie zajął się więc tylko “rozwiązaniem problemu dezinformacji o szczepionkach promując dokładniejsze informacje”, ale uciszył jedno z najważniejszych źródeł tych opinii w Polsce. Portal PrisonPlanet.pl po nawiązaniu współpracy z dr Jaśkowskim w 2012 roku opublikował wspólnie stworzony z nim pierwszy duży krajowy film na temat szczepień, który tylko na kanale “Prison Planet” wyświetliło ponad 200 tysięcy osób. Cały film był oparty na niepodważalnych, prawdziwych naukowych badaniach.

Trudno przecenić pracę jaką dr Jerzy wykonał przez ostatnią dekadę zmieniając postrzeganie działającego poza wszelkimi normami przemysłu szczepionkowego, niszczącego w imię swoich interesów życie miliardów ludzi na całym świecie.

Obecna kampania blokowania możliwości dzielenia się informacjami naukowymi na temat szczepień pokazuje, iż przy całym zapleczu finansowym przemysł szczepionkowy stracił monopol na informację. Obecnie za pomocą działań cenzorskich, łamiących podstawowe wartości wolnej wymiany informacji w wolnym społeczeństwie, próbuje się narzucić jeden model myślenia. Koniec krytyki, koniec dialogu, knebel – tak wygląda obecnie wdrażana forma naukowego dyskursu i kontrolowanego przez kilku wielkich monopolistów internetu.

Jeśli możesz prześlij tą informację dalej, opublikuj na “Facebooku”, swojej stronie, mailem lub w innych miejscach w sieci. Przy tak zorganizowanym odgórnie programie gettoizacji wyrażających własne opinie obywateli pozostaje rozsyłanie artykułów organicznie i promowanie ich we własnym zakresie. „W czasach powszechnego fałszu mówienie prawdy jest aktem rewolucyjnym.”

Źródło: PrisonPlanet.pl

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 8 , średnia ocena wartości wpisu: 5,00 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. mirwu 30.03.2019 13:45

    Zwykłe draństwo.Zaczynają się czasy cenzury.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.