„Facebook” oznaczył proabocjonistów jako terrorystów

Opublikowano: 02.07.2022 | Kategorie: Świat komputerów, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1488

Etykieta grupa terrorystyczna jest zarezerwowana przez portal społecznościowy wyłącznie dla najbardziej niebezpiecznych i brutalnych podmiotów. Znana ze swoich cenzorskich praktyk firma Meta oznaczyła w swoich mediach społecznościowych na „Facebooku” grupę aktywistów proaborcyjnych „Jane’s Revenge” jako organizację terrorystyczną.

Jest to pokłosie decyzji Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych z 24 czerwca, który odwrócił wyrok ws. Roe vs. Wade z 1973 r. legalizującej aborcję na życzenie. Ta zmiana rozwścieczyła zwolenników cywilizacji śmierci, którzy wyszli na ulicę, aby zaprotestować.

Jak donosi „The Intercept”, dzień po publikacji decyzji sądu, wewnętrzny biuletyn z Meta Platforms Inc., firmy, która jest właścicielem „Instagrama” i „Facebooka”, uznał grupę „Jane’s Revenge” za organizację terrorystyczną, poddając ją najbardziej rygorystycznej cenzurze, jaką stosuje firma.

„Organizacja jest skrajnie lewicową grupą ekstremistyczną, która na swojej stronie internetowej przyznała się do odpowiedzialności za atak na biuro grupy antyaborcyjnej w Madison, Wisconsin w maju 2022 roku. Grupa jest odpowiedzialna za wielokrotne podpalenia i akty wandalizmu instytucji pro-life” – czytamy w komunikacie grupy Meta.

Rezultatem oznaczenia „Jane’s Revenge” jako grupy terrorystycznej jest karanie przez platformy „Facebook” i „Instagram” postów autorstwa lub wspierające organizację tymi samymi ograniczeniami, które są stosowane wobec pochwał, wsparcia i reprezentacji Państwa Islamskiego czy Hitlera.

Na podstawie: Marsz.info
Źródło: MediaNarodowe.com

8

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Radek 03.07.2022 05:32

    W końcu żądają możliwości zabijania. Do tego napadają na ludzi. Więc w sumie to chyba logiczne w tym wypadku?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.