Ewolucja – rzeczywistość czy domniemanie?

Opublikowano: 20.02.2012 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Ewolucja – rzeczywistość czy domniemanie?

Liczba wyświetleń: 6

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
nieprzekonana
Gość
nieprzekonana

Nie jestem jakąś zagorzałą ewolucjonistką, ale film do mnie nie przemawia. Choćby argument, że znajdowanie się w każdej z komórek wszystkich żywych organizmów jednego mechanizmu produkcji enzymów pozwala wykluczyć ewolucyjne ich pochodzenie, wydaje mi się lekko naciągany. Czemu dokładnie taki sam mechanizm miał powstać w zupełnie nie związanych ze sobą organizmach, niezależnie? Bardziej logiczne jest, że jest przez wszystkie z nich dziedziczony po wspólnym przodku. Ale może to tylko mój krótkowzroczny wyprany edukacyjnie mózg każe mi tak twierdzić?