Europa współodpowiada za ludobójstwo w Strefie Gazy!

Opublikowano: 20.11.2023 | Kategorie: Polityka, Publikacje WM, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1656

Irlandzka posłanka do Parlamentu Europejskiego w piątek skrytykowała przewodniczącą Komisji Europejskiej Ursulę von der Leyen za to, że nie wezwała do rozejmu w Gazie, gdzie w izraelskich bombardowaniach zginęło ponad 11 000 Palestyńczyków.

„Izrael spędził miesiąc, rozwalając Gazę na gruzy i wypełniając ulice krwią dzieci” – napisała Clare Daly na platformie społecznościowej „X”, cytując wpis Ursuli von der Leyen. „Z europejską i amerykańską bronią oraz europejskim i amerykańskim wsparciem. Nadal @vonderleyen nie może nawet wypowiedzieć słowa: »zawieszenie broni«. To nie jest tylko ludobójstwo Izraela. To także ludobójstwo Europy”.

Opublikowała także wideo ze swojego przemówienia na środowym posiedzeniu parlamentu, w którym ostro skrytykowała „państwo apartheidu”.

Opracowanie: bd.
Na podstawie: AA.com.tr, YouTube.com
Źródło: WolneMedia.net


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. JedynaDroga 20.11.2023 23:36

    Dzisiaj palestyńczycy, jutro my.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.