Europa pod rządami zniewieściałych tchórzy

Opublikowano: 20.07.2020 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 809

Na naszych oczach rozpada się cały znany nam świat. W Polsce Kościół skupia się na ochronie pedofilów, a nie ich ofiar. Na Zachodzie płoną katedry podpalane przez imigrantów. W Stanach Zjednoczonych gwałtownie rośnie skala zabójstw, a w tym samym czasie największe amerykańskie ośrodki miejskie ograniczają lub likwidują służbę policji. W Anglii odebrano pięknej dziewczynie tytuł Miss za to, że odważyła się napisać, iż każde życie ma znaczenie, natomiast w RPA czarnoskóry duchowny, który całe życie walczył z apartheidem potępia ruch BLM nazywając go „lewicową agendą demontażu cywilizacji”. W tle jest jeszcze fuzja polskich koncernów naftowych, którą rząd Prawa i Sprawiedliwości przedstawia jako dziejowy sukces, a tymczasem jest prawdopodobnie wielkim upokorzeniem i przygotowaniem do wyzbycia się kontroli nad rynkiem paliw w naszej części Europy. Kto by jednak przejmował się jakimiś „konsolidacjami” skoro pomyślnie wybrano nowego prezydenta Polin, a piwo w Biedronce nadal tanie.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 11, średnia ocena: 4,45 (max 5)
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o