Europa jest kobietą… zgwałconą

Opublikowano: 11.01.2016 | Kategorie: Publicystyka, Seks i płeć, Społeczeństwo

Liczba wyświetleń: 743

Kobiety zgwałcone lub molestowane seksualnie przez muzułmańskich migrantów mogą ze słów lewicowej burmistrz Kolonii dowiedzieć się, że same są sobie winne, bo… szukały bliskości z obcymi.

Szwajcarska artystka Milo Moire protestowała 8 stycznia przed katedrą w Kolonii
z napisem: „Szanujcie nas! Nie jesteśmy łowną zwierzyną, nawet nago!”

„Europa jest kobietą” – hasło to czasem można było słyszeć z ust feministek. Dziś można powiedzieć, że Europa jest kobietą zgwałconą przez młodych muzułmanów, którzy zgodnie ze swoją własną kulturą i religią traktują niewierne przedstawicielki płci pięknej przede wszystkim jako obiekty seksualne. Wszystko przy milczącej zgodzie władz i mediów głównego nurtu oraz poparciu niektórych rządzących!

CENZURA ZAMIAST FAKTÓW

Wydarzenia w Niemczech, Szwajcarii czy Austrii pokazują jak multikulturowa narracja pęka w szwach. Władze niemieckiej telewizji publicznej ZDF zablokowały materiał dziennikarski, informujący niemieckie społeczeństwo o pladze seksualnych napaści w noc sylwestrową. Parę miesięcy wcześniej niemiecka policja oświadczyła, że nie ma zamiaru informować opinii publicznej o skali gwałtów, których sprawcami są imigranci, gdyż może to „zaszkodzić procesowi integracji”.

Argumenty te przemawiają do redaktor Renaty Kim, która rozumie tych, którzy gotowi są zatrzymywać informacje uderzające w „polukrowany” obraz muzułmańskiej imigracji. W radiowej „Trójce” ubolewała nad tym, że „sylwestrowe gwałty” są wykorzystywane „propagandowo” przez prawicę. Zapomniała jednak dodać, że ta „propaganda” wynika z faktów. Te kobiety były rzeczywistymi ofiarami! Ich cierpienie i upokorzenie ma wymiar realny, nie propagandowy! Stroną atakującą były muzułmańskie gangi!

Otóż lewica, stając po stronie molestowanych i zgwałconych kobiet, musiałaby przyznać się do tego, że przez parędziesiąt ostatnich lat wspierała aktywnie antyhumanistyczny, antykobiecy i antywolnościowy, polityczny islam. Jak widać lewica tak bardzo boi się autokompromitacji, że jest w stanie pochwalać nawet cenzurę w mediach.

TŁUM TAJEMNICZYCH GWAŁCICIELI

Huk noworocznych petard i korków od szampana zagłuszył skutecznie krzyk niemieckich kobiet napadanych przez grupy młodych muzułmanów. W Kolonii w okolicach dworca głównego doszło do serii napaści na tle seksualnym. Sprawa stała się na tyle drażliwa, że władze miejskie zwołały nadzwyczajne posiedzenie w tej sprawie. Decyzję tę podjęły pod naciskiem protestujących mieszkańców. Do podobnych zajść doszło także w Hamburgu i paru innych europejskich miastach. Jeśli dosłownie czytać oficjalne komunikaty władz w tej sprawie, to można odnieść wrażenie, że tego rodzaju zachowania uwarunkowane są geograficznie. Policja niemiecka podała bowiem informację, że około tysiąca mężczyzn „o wyglądzie wskazującym na pochodzenie z krajów arabskich lub Afryki Północnej” w noc sylwestrową osaczało młode kobiety, molestowało je seksualnie, a później okradało.

Przyczyn seksualnych napaści szukać można w czynnikach biologicznych, religijnych i kulturowych. Traktowanie kobiety przedmiotowo jak istoty stricte seksualnej w kulturze islamskiej ma długą tradycję. Nie bez znaczenia jest też fakt, że ogromna większość muzułmańskich imigrantów to młodzi mężczyźni między 16 a 35 rokiem życia. Wielu z nich uważa, że kobieta bez „opieki” innego mężczyzny sama „prowokuje” do seksualnej napaści. „Im więcej imigrantów muzułmańskich, im więcej sfrustrowanych młodych mężczyzn, im więcej tchórzliwej polityki władz, tym więcej gwałtów.”

SZUKANIE BLISKOŚCI Z OBCYMI

O ile postawa muzułmanów nie dziwi znawców zagadnienia, o tyle słowa lewicowej burmistrz Kolonii muszą szokować. Henriette Reker sugeruje, że winnymi seksualnych napaści są… same kobiety. „Zawsze jest możliwe utrzymanie odpowiedniego dystansu, utrzymanie odległości na długość wyciągniętego ramienia. Chodzi o to, żeby nie szukać bliskości z obcymi” – powiedziała. Otóż pani burmistrz, cała rzecz w gwałcie czy seksualnym molestowaniu właśnie polega na przemocy – na tym, iż ofiara mimo tego, że chce utrzymać bezpieczny dystans, nie jest w stanie tego zrobić.

PODRZĘDNY STATUS KOBIETY

Należy pamiętać o tym, że w świecie muzułmańskim kwestię gwałtów reguluje się zupełnie inaczej niż na Zachodzie. Po pierwsze, bardzo często ofiary gwałtów nie składają oficjalnej skargi, gdyż same mogą zostać oskarżone o niewłaściwe zachowanie. Istnieją liczne przypadki, w których karano ofiarę gwałtu, a nie jego sprawcę. Po drugie, dbałość o „honor” kobiety, jak i całego rodu spoczywa na mężczyznach. W przypadku zaatakowania muzułmanki może ona liczyć na pomoc całego swojego klanu, tymczasem w naszej kulturze ofiara powinna zgłosić przestępstwo i czekać na działania policji oraz prokuratury. Walki plemienno-klanowe wiele wieków temu Europejczycy zastąpili sporem prawnym.

Muzułmanie odczytują bierność mężczyzn nie jako powstrzymanie się przed samosądem na gwałcicielu (albo gwałconej), lecz jako dowód słabości. Po trzecie, seksistowska kultura muzułmańska sankcjonuje przemoc wobec kobiet, szczególnie kobiet niewiernych. Różni imamowie wielokrotnie potrafili usprawiedliwiać masowe gwałty dokonywane przez muzułmańskie gangi niższym statusem niewiernej kobiety. Słowem, zachodni ideał kobiety jako istoty samodzielnej, równej mężczyźnie i chronionej przez służby państwowe, muzułmanie traktują jak dowód słabości Zachodu i pośrednio zachętę do gwałtów.

KOMFORT DLA GWAŁCICIELI

Jak uczy psychologia, trudno o lepsze warunki dla sytuacji przemocy, niż zmowa milczenia, przyzwolenie i poczucie bezkarności. To właśnie milczenie władz lokalnych, mediów oraz służb socjalnych sprawiło i sprawia nadal, że „azjatyckie” (polityczna poprawność zabrania używania w tym kontekście słowa „muzułmańskie”) gangi w Wielkiej Brytanii mogą bezkarnie od lat gwałcić młode dziewczynki. Ich ofiary można liczyć w tysiącach. Podobnie w Szwecji, sprawcy gwałtów mogą czuć się właściwie bezkarni i dostają śmiesznie niskie kary. Do rangi pewnego symbolu urósł wyrok 180 godzin prac społecznych za brutalny gwałt na szwedzkiej dwunastolatce, którego dokonał młody Somalijczyk.

POLITYCZNE TABU

Rzecz jasna problem przemocy wobec kobiet będzie się nasilał. Im więcej imigrantów muzułmańskich, im więcej sfrustrowanych młodych mężczyzn, im więcej tchórzliwej polityki władz, tym więcej gwałtów. Konstatacji tej jednak oficjalnie żaden rząd na Zachodzie nie chce przyjąć. A cenę za to multikulturowe złudzenie płacą kobiety i dziewczynki. I to cenę bardzo wysoką – godności, poczucia bezpieczeństwa i nierzadko trwałego okaleczenia (zarówno fizycznego, jak i emocjonalnego). Co gorsza, wygląda na to, że politycy i administracja nie umieją lub nie chcą ich bronić.

Jeśli sytuacja się nie zmieni, obywatele wyręczą państwo – a to już tylko jeden krok do społecznych rozruchów, do których, jak mniemam, może dojść już w bieżącym roku.

Autorstwo: Piotr Ślusarczyk
Źródło: Euroislam.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

13 komentarzy

 1. emigrant001 11.01.2016 10:14

  Niemcy wykastrowali się sami i lukę wypełniają Arabowie. Multikulturalnie.

 2. hashi 11.01.2016 10:20

  Idąc dalej tym tokiem myślenia:
  -Okradziony przez muzułmanina jest sam sobie winien bo nosił wartościowe przedmioty przy sobie.
  -Ofiara bomby w metrze jest sama sobie winna bo jeździła metrem.
  -Kobieta Europejska jest sama winna bo jest kobietą i nie ubiera burki.

  Co za czasy Niemcy niewolnikami ciapatych we własnym kraju. Nie pomoże już im nikt ani wojsko, rząd ani policja. Niedługo będą ogłoszenia w Polsce: “Przyjmę rodzinę niemiecką pod dach cena 1000E/mc od osoby”

 3. Komzar 11.01.2016 17:37

  Warto by tu wyjaśnić dlaczego tak się dzieje, chodzi mi o jeden zgrabnie przemilczany naturalny powód.
  Do jakiegoś kraju nagle przyjechało milion młodych mężczyzn, jak każdy potrzebują seksu. Problem w tym, że swoich kobiet nie zabrali a lokalne są zajęte.
  Tysiąc lub dwa niezagospodarowanych pewnie by się znalazło i nie było by problemu ale milion nie ma szans i nie będzie przez najbliższe lata.
  Ta imigracja spowodowała drastyczne zachwianie w ilości między płciami. Rozpoczęła się naturalna walka na śmierć i życie o towar deficytowy – kobietę.
  Oczywiście w tej wojnie jak zwykle najbardziej ucierpią kobiety ale chodzi mi o to, że nie ma na to lekarstwo. Nie ma wyjścia z tej sytuacji. To naturalne popędy i nie da się ich stłumić. Problem będzie narastał.
  Jedyne wyście to sprowadzić i opłacić teraz milion tajek :), po tygodniu ta dzicz będzie do rany przyłóż. Oni jak się najedzą i zaspokoją podstawowe potrzeby po prostu śpią i są bardzo towarzyscy.

 4. Wadera 11.01.2016 17:57

  Komzar, niech sobie będą towarzyscy u siebie.

 5. adambiernacki 11.01.2016 18:51

  Komzar – Dawniej tego rodzaju “naturalne popędy” tłumiono egzekucjami i to był najlepszy sposób. Chińczycy wykazali się patriotyzmem i pokazali, że mają jaja obcinając obcemu, który zgwałcił Chinkę.

 6. agama 11.01.2016 19:13

  a nie mogli sobie iść do burdelu, poużywać na gumowej lalce albo zrobić nasiadówkę przy redtubie jak to robią cywilizowani ludzie? Popęd seksualny jest czysto egoistyczny i gwałt nie ma absolutnie żadnego usprawiedliwienia. Gwałt świadczy o maksymalnej degeneracji człowieka i takiego zwyrola, który się go dopuścił, to trzeba dożywotnio izolować z dala od społeczeństwa na bezludnej wyspie lub z innymi gwałcicielami i niech sobie tam radzą. Więcej by ich to nauczyło niż więzienie, za które obywatele niepotrzebnie płacą, a efekty rzekomej resocjalizacji zerowe.

 7. kudlaty72 11.01.2016 20:03

  Nie wyobrażam sobie w Wawie takiej sytuacji i to jeszcze w Sylwestra.Tysiąc obcokrajowców zaczepia i molestuje kobiety?!?A gdzie byli miejscowi?Pochowali się?
  W mojej ocenie u nas dostaliby taki wpie…dol,że sami chowaliby się na komisariatach prosząc o natychmiastową deportację.
  ps;podejrzewam,że i tam miejscowi sie wtracali w obronie swoich kobiet ale pewnie dostali łomot o czym media milczą.

 8. agama 11.01.2016 20:14
 9. Wadera 11.01.2016 21:47
 10. Prometeusz 12.01.2016 12:00

  Szczerze – mam kilka sugestii:

  1. Dla, calkiem skadinad atrakcyjnej, p. Milo Moire:

  a) protestowac przeciwko nieodpowiedzialnym, pijanym i glupim kierowcom, przechodzac na przejsciu dla pieszych przed ich samochodami – na zielonym swietle oczywiscie;

  b) protestowac przeciwko napasciom poprzez chadzanie ciemnymi zaulkami noca ostentacyjnie obwieszona bizuteria i drogimi gadzetami;

  Podobnych przykladow jest sporo – ale moja intencja jest chyba zrozumiala. Owszem, p. Moire nie bedzie miala takiego rozglosu, jak swiecac swoim cialem w bezpiecznym, publicznym miejscu pod czujnym okiem kamer i mediow (prosze pamietac – to nie jest pornografia ani swiecenie cialem, tylko godnosc kobiet w akcji!), ale naswietli nam ten sam tok myslenia i dokona wielu wiekopomnych odkryc z zakresu zdrowego rozsadku… 😉

  2. Dla niemieckich feministek:

  Oto okazja, by pokazac kobieca sile i solidarnosc! Precz z meskimi, szowinistycznymi swiniami! Same sobie poradzicie i wesprzecie sie nawzajem! Nie bedzie samiec plul nam w twarz! Ani nam, ani biednym, niezrozumianym imigrantom!

  3. Dla tych wszystkich istot plci obojga, ktorym jeszcze resztki mozgu nie zostaly wyplukane z glowy: W NOGI…!!!

 11. agama 12.01.2016 12:24

  Gwałcą, bo 1. kobiet nie szanują 2. Wmówiono im, że w Europie gwałty są bezkarne 3. Ubzdurali sobie, że gwałt na białej kobiecie daje im fory u Allaha

 12. piqlis 12.01.2016 21:01

  Kudłaty ma zupełną rację, nie chciałbym być w skórze tych ciapatych jak by się to wydarzyło w Polsce (kiedyś widziałem jak się w ciągu kilkudziesięciu minut organizuje grupa 70 chłopa na walkę, a wszyscy z kilkunastu małych wiosek) dostaliby taki łomot że wszyscy pozostali potencjalni gwałciciele mieliby dożywotni psychiczny uraz do naszego kraju. Co jak co ale nic tak nie jednoczy Polaka jak wspólny zewnętrzny wróg.

 13. agama 12.01.2016 21:38

  w końcu na kimś Polacy wyładują frustracje spowodowane życiem w tym kraju. Tym bardziej potencjalni najeźdzcy-gwałciciele-terroryści nasyłani do Europy celem wywołania chaosu po prostu życia nie będą tu mieli. Tyle dobrego, że Polak w odróżnieniu od takiego Szweda nie będzie się z takim typem cackał.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.