Eugenika – w imię postępu

Opublikowano: 10.11.2022 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 920

Historia naukowych projektów utworzenia nadczłowieka – koncepcji, która zainspirowała m.in. Hitlera – w kontekście współczesnych, najbardziej aktualnych osiągnięć genetyki i kontrowersji z tym związanych. Głównym narratorem filmu jest amerykański badacz Erwin Black, autor książki „Wojna przeciw słabym”. Film zawiera m.in. unikalne materiały z Cold Spring Harbor, kolebki amerykańskiej eugeniki oraz pokazuje realia kontrowersyjnej procedury zapłodnienia in vitro w Polsce. Czy takie projekty powinny być zabronione?

Źródło: YouTube.com

4

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.