Eric Clapton ofiarą szczepionki na COVID-19

Opublikowano: 29.08.2021 | Kategorie: Kultura i sport, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 6052

Eric Clapton, brytyjski gitarzysta, kompozytor, legenda muzyki rockowej, zaufał propagandzie covidowej i w lutym 2021 r. przyjął pierwszą dawkę „szczepionki przeciwko COVID-19” firmy AstraZeneca.

Natychmiast po zastrzyku miał silne reakcje poszczepienne, trwające 10 dni. Pomimo tego doświadczenia, za namową medialną, w tym różnych znachorów (zwanych dzisiaj lekarzami i „ekspertami”) zgodził się na drugą dawkę. Po 6 tygodniach od drugiej dawki reakcje były jeszcze straszniejsze i trwają w jakimś stopniu do dzisiaj.

„Moje ręce i stopy albo były lodowate, albo paliły mnie, albo ich nie czułem. Przez 2 tygodnie byłem zupełnie wyłączony. (…) Nigdy już nie zbliżę się do igły. (…)Ale propaganda mówi, że szczepionki są bezpieczne dla każdego” – mówił Clapton.

„Przebudzony” kompozytor w proteście przeciwko covidowej propagandzie wydał 27 sierpnia br. nowy utwór pt. „This Has Gotta Stop” („To musi się skończyć!”).

Poniżej tłumaczenie piosenki na język polski.

„To musi się skończyć
Dosyć już tego
Nie mogę dłużej znieść tego kłamstwa

Zaszło już za daleko
Jeśli chcesz zabrać moją duszę
Musisz przyjść i wywalić te drzwi

Wiedziałem, że coś jest nie tak
Kiedy zaczynaliście opracowywać te prawa

Nie mogę ruszać moimi rękami
Cały się pocę
Chce mi się wyć
Nie mogę dłużej tego znieść

To musi się skończyć
Dosyć już tego
Nie mogę dłużej znieść tego kłamstwa

Żyję na tym świecie bardzo bardzo długo
I widziałem wszystko
I byłem wolny

Wiem kim jestem
Próbuję być w porządku
Zatem zamknijcie mnie i wyrzućcie klucze

Myślę o moich dzieciach
Co im zostało
I co dalej ich czeka

To światełko w tunelu
To może pociąg
Panie, pomóż im w ich ciężarze”

Źródło: Bibula.com

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 38 , średnia ocena wartości wpisu: 4,76 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Dgruzin 29.08.2021 20:56

    Krzyczy się: wolna wola!
    Ale o ODPOWIEDZIALNOŚCI nikt nie chce słyszeć.
    ..
    Widać, że ani wykształcenie, ani bycie artystą, ani inteligencja, ani popularność, ani bogactwo nie są tożsame z MĄDROŚCIĄ.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.