Energia w starożytności

Opublikowano: 10.06.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 899

Audycja „Tejemity”. Bez wątpienia w starożytności znano i wytwarzano energię. Była tak popularna jak dzisiaj. Najnowsze badania piramid w Giza mogą wskazywać na to, że są to gigantyczne elektrownie. Rozmieszczenie piramid na całej ziemi może wskazywać na starożytną, przesyłową sieć energetyczną. W starożytnych domach gościły nie pochodnie ale lampy wzorem z Dendry. Wszystko możliwe, że rzemieślnicy posługiwali się przy obróbce skał maszynami zasilanymi bateriami składającymi się z ogniw bagdadzkich. Aby nabrać pewności do pozyskiwania i stosowania energii w starożytności postanowiliśmy zbudować proste ogniwo solne, które powieliliśmy wielokrotnie tworząc baterię o dosyć wysokim napięciu. Zapraszamy do oglądania.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.