Emmanuel Macron zapowiada nadejście Bestii

Opublikowano: 25.08.2020 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 815

„Nasi znakomici poprzednicy 30 lat temu naiwnie myśleli, że mogą poprawić gatunek ludzki za pomocą metod stosowanych w celu optymalizacji ras psów w drodze krzyżowania. Jednak te wady nazizmu pozwoliły nam na poszukiwanie nowych sposobów działania, które pozwoliły nam osiągnąć sukces, jaki dziś świętujemy. Dotarliśmy w końcu do tajemnicy życia wiecznego, ostatecznego podboju człowieka, by w końcu stać się bogami i mistrzami, tak jak nasi przodkowie. Wszyscy tutaj zgromadzeni, jesteśmy Alfą i Omegą tego nowego świata, który otwiera się na nas i dlatego mamy prawo jako twórcy praw i religii rządzić ludźmi i ich życiem” – głoszą ujawnione fragmenty raportu Grupy Bilderberg pt. „Transhumanizm. Przekraczanie nowej granicy”.

Maska jest starożytnym i potężnym magicznym pośrednikiem, między światami żywych, umarłych i duchów. Maski od początków istnienia historii ludzkości, były noszone w celach magicznych, religijnych i rozrywkowych. W rzeczywistości maski ujawniają więcej niż ukrywają. Starożytni ludzie dobrze rozumieli moc maski, dowody noszenia masek w społeczeństwach prehistorycznych wskazują, że celem maski mogło być magiczne przemienienie użytkownika w celu osiągnięcia lub nabycia czegoś.

We wszystkich kulturach ludzie, którzy są zaznajomieni z rytami inicjacyjnymi, przestrzegają, że nałożenie na twarz maski już jest początkiem pewnego kontraktu z mocami duchowymi. Maska w starożytności, była czczona jako święty przedmiot mocy. Żywa istota, która po przez maskę reprezentuje swoją własną osobę albo reprezentuje osobowość innej osoby, może dzięki nałożonej masce w magiczny sposób ożywić, a nawet stać się osobą lub duchem reprezentowanym przez tę maskę.

W momencie, gdy maska jest założona, użytkownik nie jest już całkowicie sobą, ale dzieli swoją tożsamość z tożsamością maski. Ma wolność i przyzwolenie w społeczeństwie, aby działać inaczej a nawet oburzająco. Transformacja ma swoje granice i kontrolę, osoba nosząca nie może wyjść po za granicę samej maski i zmienia się tylko podczas jej noszenia, kiedy maskę zdejmie, użytkownik musi wrócić do zwykłej rzeczywistości.

Po to zmusza się społeczeństwa do noszenia maseczek, aby nas przemienić, jest to najczystsza forma działań okultystycznych, którym obecnie poddawana jest cała ludzkość. Moc maski można wytłumaczyć w taki sposób, że maska łączy osobę noszącą ją z bliżej nieokreślonymi mocami, maska jest pośrednikiem między ego a archetypem, tym, co przyziemne i nadprzyrodzone, łączy teraźniejszość z przeszłością.

Otwarcie ostrzegamy, że od początku tej PSEUDOpandemii, tej PLANdemii, odprawia się na skalę globalną pewien okultystyczny rytuał. Jest to rytuał, który nie tylko ma całkowicie zerwać z tą rzeczywistością materialną, ekonomiczną, polityczną, religijną, kulturalną i społeczną, z którą mieliśmy do czynienia do tej pory, ale że prawdopodobnie tutaj chodzi o poddanie nas jako ludzkości pewnemu archetypowi, który może mieć istotę demonologiczną, to znaczy lucyferiańską.

Już dziś wypowiedzi wielu znanych polityków z pierwszych stron gazet o tym świadczą, że to tak naprawdę o to właśnie chodzi. Przypominam, że nie tak dawno prezydent Francji Emmanuel Macron w publicznym wystąpieniu zapowiedział nadejście Bestii i przestrzegł, że nikt nie będzie się w stanie temu przeciwstawić: „Bestia już nadchodzi i nikt jej nie powstrzyma”. Tak dokładnie brzmiały słowa wypowiedziane przez Macrona.

Tuż przed śmiercią Kofi Annan były sekretarz generalny ONZ pisał, że Organizacja Narodów Zjednoczonych to nie jest dzieło człowieka. To jest dzieło, które powstało zgodnie z wolą ducha najwyższej istoty, która niesie światło i która już fizycznie na świat nadchodzi, przybywa. Oczywiście łatwo się domyśleć, że chodzi tutaj o Lucyfera. Drodzy Czytelnicy, żyjemy w czasach, w których proroctwa i znaki zbliżającej się wielkiej bitwy o wolność człowieka, realizują się na naszych oczach.

Transformacyjna moc maski to jest stworzenie przestrzeni pomiędzy tym, co znamy jako rzeczywistość, co znamy jako nasz świat, nasze uwarunkowania a tym, co za chwilę przyjmiemy jako nową rzeczywistość, nowe poddaństwo, nowe uwarunkowania. Wszystko zmierza do tego abyśmy świadomie zawiesili, zanegowali, odrzucili to wszystko, co kochamy, w co wierzymy i co jest istotą naszego człowieczeństwa, po to, aby po przez przestrzeganie tych wszystkich rytualnych zaleceń wkupić się w łaski nowej grupy osób.

A zatem noszenie maseczek to nie tylko dolegliwości zdrowotne jak zapalenie płuc, problemy z sercem i ogólnie załamanie zdrowia Polaków, ze względu na liczne grzyby, które gromadzą się na maseczkach, bakterie, wirusy, ze względu na ciągłe niedotlenienie. Noszenie maseczek to także rzeczywistość duchowa, rytualna, to przygotowanie człowieka, całej ludzkości do przejścia ku nowej erze, która odbywa się na płaszczyźnie politycznej i technologicznej, jednak to wszystko musi zostać oparte na magii i okultyzmie na wiedzy tajemnej realizowanej po przez satanistyczne obrzędy.

Źródło: Globalne-Archiwum.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 14, średnia ocena: 4,14 (max 5)
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
kufel10
Użytkownik
kufel10

Już się doszukuj wszechobecnej symboliki ! Jak ci nie pasuje maska to załóż na głowe reklamówke albo tampony w nos powkładaj i nie będzie symboliki “starożytnym i potężnym magicznym pośrednikiem, między światami żywych, umarłych i duchów”. Będzie symbolika półgłówka.

qhashbba
Użytkownik
qhashbba

Najwieksza choroba ludzkosci jest strach i ignorancja. Najlepiej wypowiadac sie nie majac pojecia o czym sie mowi jak niektorzy z komentujacych.

drakonos
Użytkownik
drakonos

Moim zdaniem ludzie powinni obalić władzę. Przypominam, że politycy nie są nam potrzebni. W ogóle to po co nam politycy, którzy utrudniają nam życie?

Dandi1981
Użytkownik
Dandi1981

Jak obalic wladze ktora jest od lat 90 tych i wszystkie partie sa dzielem ludzi zamieszanych w okragly stol, malo tego oni pilnuja zeby nic sie nie przebilo zadna nowa partia ktora by nie byla powiozana z nimi.
I mozna szaty rwac z siebie a nikt nie slucha i zaborcy harcuja.
To nie jest tak ze pis jest za polska a jest stronikiem zydoameryki. Oni sa ich slugusami nie zrobia niczego czego usa niezakceptuje.
To samo PO PSL wzgledem niemiec.
Konfederacja SLD wzgledem Rosji.
Pilkarz Lewadowski wydaje sie byc patryiota bo gral dla reprezentacji wbrew tredowi polskich pilkarzy w niemieckiej lidze.
Wydaje sie ze tylko on bez zadnych kontaktow z roku 90 tego i bez smyczy innego panstwa mogl by zaczac budowe niezaleznej Polski ktora nie bedzie sie zadluzala na potege az do jej sprzedazy oraz bedzie reprezentowal interesy tylko polskie a nie innych narodow.
Zwlaszcza teraz w dobie zaklamywanej pandemi gdzie zawyza sie wyniki by zastraszyc spoleczenstwo.

Szwęda
Użytkownik
Szwęda

Te europejskie pacynki igrają z prawdziwą bestią, która już poluzowała się w swojej gnojówce i w każdej chwili może wyjść…

drakonos
Użytkownik
drakonos

Dandi1981
Na początek oblepić jakieś jedno wytypowane miasto plakatami ( jak politycy niszczą nas) i rozdawać ludziom na dworcach, rynku ulotki wydrukowane z drukarki. Słupy ogłoszeniowe są za darmo.

W pandemie nieliczni wierzą.

Fenix
Użytkownik
Fenix

@drakonos prawda , mądrego warto popierać osobiście, zachowaniem swojej władzy. Przenigdy wariatów do władzy wybierać , przez utratę swojej władzy . Motto ; Ja zachowam władzę, a popieram mądrych prawo , decyzje i rozwiązania,swoim głosem na ” tak “. Ja decyduję, poparciem. Ja wybieram osobistą władzę ,i zachowam, odpowiedzialny . Nie zrzekam się władzy, na rzecz innych. Ludzie upominamy się o zwrócenie władzy, w osobie ” Ja “każdemu!