Elon Musk i jego SpaceX poprowadzą nas ku NWO

Opublikowano: 22.12.2020 | Kategorie: Nauka i technika, Publicystyka, Społeczeństwo

Liczba wyświetleń: 2724

Nikogo nie zainteresował fakt, że ten sam człowiek pracuje nad produkcją komercyjnego microchipa, który po wszczepieniu posłuży jako łącznik pomiędzy człowiekiem a komputerem oraz równolegle pracuje również nad programem SpaceX obejmującym relokację tysięcy satelitów na orbicie, dzięki którym będzie można chociażby wpływać i zdalnie oddziaływać na microchipy. Ten szczegół jest niebywale zastanawiający.

„Nie potrzebujemy już kolejnych komitetów, organizacji, my je wszystkie mamy. To, czego nam trzeba, to człowieka takiego formatu, że będzie w stanie uzyskać posłuszeństwo polityków i pokój oraz wydostanie nas z tego ekonomicznego chaosu, w który wszyscy toniemy. Dajcie nam takiego człowieka i wszystko jedno, czy to będzie bóg czy demon, my go powitamy” – uważa Były Sekretarz NATO i jeden z czołowych przywódców EWG Henry Spaak.

SpaceX otrzymał pozwolenie od rządu USA na wystrzelenie do 42 000 satelitów StarLink na orbitę wokół Ziemi, tworząc w ten sposób sieć internetową okrążającą świat. Elon Musk niesiony jest obecnie falą sukcesu technologicznego, którego nikt nie widział od czasów Tesli i Edisona. Z pozoru wszystko, do czego Musk przyłoży rękę, przeradza się w sukces przekraczający nawet najśmielsze oczekiwania. Zatem pytanie, skąd Elon Musk uzyskuje tak bezgraniczne wsparcie i dlaczego?

Zacznijmy od tego, że wielu tak zwanych geniuszy typu Bill Gates twórca potęgi Microsoftu oraz Mark Zuckerberg będący twórcą potęgi Facebooka, nie biorą się z nikąd. Jak donoszą niezależne źródła, za każdym z wyżej wspomnianych sukcesów stały tajne służby, głównie CIA oraz NSA. Tego typu narrację potwierdzili między innymi Alex Jones i Edward Snowden. Elon Musk to kolejny przykład tego typu oddziaływania tajnych służb.

Mechanizm polega na tym, że tajne agencje wywiadowcze, aby wdrożyć określony plan, bardzo często posługują się neutralnymi „twarzami”, by stojąc za nimi, kreować i realizować ustaloną z góry agendę. Dla przykładu napiszemy, że Facebook to doskonałe źródło wiedzy dla tajnych służb, które dzięki wylewności użytkowników tego portalu, mogą dosłownie dowiedzieć się wszystkiego o wybranej osobie.

Twórca „Facebooka” to mało znany, i jak podają znajomi Zuckerberga, średnio utalentowany programista, który z dnia na dzień został okrzyknięty geniuszem. Przypadek? Otóż za Zuckerbergiem stoją tajne służby, oferujące mu sławę i bogactwo w zamian za milczenie i wdrażanie określonych czynności, mających na celu szpiegowanie zwykłych obywateli w sposób całkowicie naturalny i jawny. Tak de facto jest również w przypadku Billa Gatesa oraz nowej gwiazdy o imieniu i nazwisku Elon Musk.

Elon Musk posiada również firmę o nazwie Neuralink, która pracuje nad zbudowaniem pierwszego komercyjnego wszczepialnego mikrochipu służącego do połączenia mózgu z komputerem. Obecnie zajmuje się wystrzeliwaniem kolejnych partii satelitów StarLink, które obejmą nasza planetę pierścieniem internetowych połączeń. Jego wynalazki i osiągnięcia zapierają dech w piersiach, jak i noszą znamiona cech proroczych, ponad to będą stanowić główną podstawę Nowego Porządku Świata, ponieważ właśnie tam zmierza Elon Musk.

I kiedy tak wielu okazuje niepohamowany zachwyt nad programem SpaceX, tylko nieliczni dostrzegają, że coś tu jest nie tak jak być powinno. Tuż po wystrzeleniu kolejnych grup satelitów StarLink na Twitterze mogliśmy przeczytać między innymi tego typu wpisy: „Co za widok do zobaczenia dziś rano! Cieszę się, że się na to obudziłem!”. Kolejny wpis: „Oszałamiająca tęcza po ostatnim uruchomieniu SpaceX StarLink 8” lub „Cieszę się, że dożyłem takich czasów”.

Co ciekawe oraz budzące niepokój – nikogo nie zainteresował fakt, że ten sam człowiek pracuje nad produkcją komercyjnego microchipa, który po wszczepieniu posłuży jako łącznik pomiędzy człowiekiem a komputerem oraz równolegle pracuje również nad programem SpaceX obejmującym relokację tysięcy satelitów na orbicie, dzięki którym będzie można chociażby wpływać i zdalnie oddziaływać na microchipy. Ten szczegół jest niebywale zastanawiający.

Źródło: Globalne-Archiwum.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. Flibusta 22.12.2020 13:31

  Rząd USA wydał pozwolenie! Co za arogancja! Czyżby orbity okołoziemskie należały do USA? Tak się zdaje, że działa tu prawo silniejszego. Za nic więc należy uważać wszelkie deklaracje o “postępie ludzkości, dobru ogólnym, współpracy i inne faramuszki” za mydlenie oczu. Zawsze z tyłu znajdują się ludzie zgarniający pieniądze. Hi…hi… Jest to zajęcie jałowe, nie dające satysfakcji, bo wciąż należy je kontynuować w coraz większej mierze. A na koniec… nawet David Rockefeller umarł pomimo wysiłków sztabu lekarzy i innych fachowców. Po tym fakcie nic już dla niego nie znaczą jego bogactwa i wpływy. Zatem chciwość jest głupia i jawi się jako aberracja osobowości.

 2. Cosmo 22.12.2020 13:38

  Dopełnieniem obrazu tutaj przedstawionego niech będzie film z 2014 pt. Transcendencja

 3. Piron 22.12.2020 23:30

  cytat: “Mechanizm polega na tym, że tajne agencje wywiadowcze, aby wdrożyć określony plan, bardzo często posługują się neutralnymi „twarzami”, by stojąc za nimi, kreować i realizować ustaloną z góry agendę:” autorze!!! lakoniczne pisanie o ” agendzie służb specjalnych” to stara i przebrzmiała śpiewka, poniewarz ktoś to musi sponsorować. Skoro istnieją agendy realizujące podobne (czy wręcz identyczne) programy, to naturalną konsekwencją takich działań musi być osoba/by tym zarządzająca.

 4. rici 22.12.2020 23:41

  Tak sie sklada ze Mark Zuckerberg i Eduard Snowden to wnuki Rockefelera.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.