Elektryczna hulajnoga przyczyną pożaru

Opublikowano: 05.10.2023 | Kategorie: Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1628

Służby ratownicze w stolicy Islandii zostały wezwane o godzinie 2:15 w związku z pożarem na trzecim piętrze budynku mieszkalnego. Poniższy materiał wideo pokazuje inny pożar hulajnogi, co pokazuje, iż jest to częsty problem.

Jak wynika z policyjnych informacji, na miejscu zdarzenia było dużo ognia i dymu. Mieszkanie błyskawicznie stanęło w płomieniach, a z balkonu uratowano trzy osoby.

Lokal wygląda na doszczętnie zniszczony. Wygląda na to, że pożar wybuchł od ładowanej hulajnogi elektrycznej. Straż pożarna jeszcze raz podkreśla, żeby używać odpowiednich ładowarek i ładować je pod nadzorem, najlepiej poza lokalem mieszkalnym.

Autorstwo: AK
Na podstawie: Visir.is
Źródło: IcelandNews.is


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.