Eksplozja samochodu kilka dni po ataku terrorystycznym

Opublikowano: 16.11.2022 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 642

W stambulskiej dzielnicy Fatih doszło do pożaru trzech samochodów po tym, jak jeden z nich eksplodował. Brak wstępnych doniesień o ofiarach.

Według doniesień mediów, jeden pojazd eksplodował, a następnie ogień rozprzestrzenił się na co najmniej dwa kolejne pojazdy zaparkowane w pobliżu. Turecka agencja informacyjna DHA powiedziała, że ogień został ugaszony i był prawdopodobnie spowodowany „mechaniczną usterką”.

Kilka dni temu co najmniej sześć osób zginęło, a ponad 80 zostało rannych w wyniku eksplozji na ulicy Istiklal w Stambule. Minister spraw wewnętrznych Turcji powiedział, że incydent był atakiem terrorystycznym zorganizowanym przez PKK (Partię Pracujących Kurdystanu) i przeprowadzonym przez Syryjkę, która została aresztowana. PKK informacje te zdementowała.

Autorstwo: Michał Waligóra
Na podstawie: „Interia”, „Teletrader”
Źródło: MediaNarodowe.com

3

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. pikpok 16.11.2022 16:48

    Erdogan bardzo chce zaatakować Kurdów i szuka pretekstu, a ktoś widać mu go daje.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.