Eksplodowało auto na ukraińskiej rejestracji

Opublikowano: 27.11.2022 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1872

Na parkingu przed centrum handlowym Marino przy ul. Paprotowej we Wrocławiu w sobotę po południu doszło do eksplozji samochodu na ukraińskich numerach rejestracyjnych. Podawane są sprzeczne informacje na temat powodów wybuchu.

Wśród przewijających się przez media informacji pojawia się taka, że doszło do eksplozji ładunku wybuchowego ukrytego w nadkolu auta. Pojawia się też doniesienie, że przyczyną zdarzenia była eksplozja instalacji gazowej w samochodzie. Śledczy pracują nad wyjaśnieniem przyczyn zdarzenia.

W wyniku wybuchu uszkodzonych zostało kilka stojących w okolicy samochodów. Jedna ranna osoba została przewieziona do szpitala. Wg doniesień, jej życie nie jest zagrożone.

Do eksplozji doszło około godziny 13:00. Póki co policja nie udziela szczegółowych informacji na temat sprawy.

Autorstwo: Paweł Kubala
Na podstawie: „Do Rzeczy”, „Polsat News”
Źródło: MediaNarodowe.com


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.