Eksperyment Kentlera

Opublikowano: 20.06.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 929

Agnieszka Wolska mówi o sprawie tzw. eksperymentu Kentlera. W Berlinie Zachodnim bezdomne dzieci przekazywano pedofilom. Helmut Kentler, zwolennik legalizacji seksu z nieletnimi osobiście wybierał ludzi, do których miały trafiać dzieci, a potem wystawiał pozytywną opinię o sposobie sprawowania przez nich opieki. Proceder trwał 30 lat. 15 czerwca zaprezentowany został raport na ten temat. Gość „Popołudnia Wnet” relacjonuje również ujawnienie skandali pedofilskich dziejących się w ostatnim czasie. Miały one charakter homoseksualny, o czym nie informują niemieckie media. Agnieszka Wolska ocenia, że zaprezentowany ostatnio raport jest wierzchołkiem góry lodowej, a w skandale pedofilskie może być uwikłana policja, a także media i politycy.


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Admin WM 20.06.2020 10:42

    Mam wrażenie, że otwarto okno Overtona. Etap pierwszy.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.